Home » Sportas » Po pralaimėjimų serijos „Juventus“ komandos vairą paliko vyr. treneris

Po pralaimėjimų serijos „Juventus“ komandos vairą paliko vyr. treneris

Po pralaimėjimų serijos „Juventus“ komandos vairą paliko vyr. treneris

 .

 

Šiuo metu paskutinę – dešimtą poziciją Lietuvos krepšinio lygos turnyrinėje lentelėje užimantis Utenos „Juventus“ klubas liko be vyr. trenerio. Po šeštadienio pralaimėjimo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ LKL) čempionate Kėdainių „Nevėžio“ ekipai, apie Gediminas Petrauskas paskelbė apie pasitraukimą iš komandos.

Po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje treneris padėkojo žiūrovams, kurie atėjo palaikyti komandos, pripažino, kad paskutinės rungtynės buvo sunkios ir nenorėjo plačiau jų komentuoti. „Suprantama, kad po tokio rezultato – 0:7 – kito kelio nėra, kaip tik prisiimti visą atsakomybę ir atsiprašyti gerbėjų, paprašyti jų, kad toliau tikėtų komanda ir ją palaikytų. Tai buvo mano paskutinės rungtynės vadovaujant Utenos komandai“, – po paskutinio „Juventus“ pralaimėjimo Lietuvos krepšinio lygoje pralaimėtų sakė G. Petrauskas. Treneris sakė, kad šis žingsnis apgalvotas, jis teigė, kad koją pakišo žaidėjų traumos, nedėkingas tvarkaraštis, bet teigė, kad ne tai svarbiausios pralaimėjimo priežastys. Nesėkmes lėmė daug smulkių klaidų, taip pat ir dėl žaidėjų pasirinkimo.

dsc_0194

Stratego vadovaujami uteniškiai sėkmingai įveikė FIBA Čempionų lygos atrankos etapą, tačiau vėliau sekė pralaimėjimų virtinė. Uteniškiai pralaimėjo visus septynis LKL mačus bei dvi dvikovas FIBA Čempionų lygos A grupėje.

Kaip praneša „Juventus“ klubas, kol vyks vyr. trenerio paieškos, prie komandos vairo stos Žydrūnas Urbonas, kuris veikiausiai vadovaus ekipai pirmadienį vyksiančiame mače su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubu.

Utenos apskrities žinių“ informacija ir nuotrauka

1207 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.