Home » Gallery » Verslas » Darbą pradėjo naujasis Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas

Darbą pradėjo naujasis Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas

Darbą pradėjo naujasis Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas

.

Nuo lapkričio 2 dienos Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialui vadovauti pradėjo Jurgis Dumbrava. Jis pakeitė ilgametį filialo direktorių Sergejų Rybakovą.

Naujasis Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas sako, kad laukia daug darbų, o svarbiausias – susipažinti su visais rūmų nariais bei padidinti narių skaičių.

Grįžo į žinomą terpę

Naujai paskirtas Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas J. Dumbrava sakė, kad prieš tapdamas filialo vadovu vadovavo Valstybinei energetikos inspekcijai. „Pasikeitimas – susijęs su gyvenamąja vieta. Gyvenu Utenoje, šeima čia gyvena, o darbas – sostinėje. Tekdavo nemažai važinėti ir gyventi Vilniuje. Tai ir buvo pagrindinis akstinas grįžti į Uteną, nes planų persikelti į sostinę nebuvo. Kitas dalykas, Uteną ir jos regioną gerai žinau. Juolab kad visa ankstesnė darbinė veikla buvo susijusi su Utena. Ilgą laiką dirbau Elektros tinklų sistemoje“, – pasakojo apie praeitį J. Dumbrava ir sakė, kad Uteną laiko gimtuoju miestu, nors gimė Zarasų rajone.

Pasak J. Dumbravos, ankstesnės darbovietės – naudingos. „Esu gerai susipažinęs su Utenos regiono verslais, pažįstu daugelį verslininkų. Gerai žinau Utenos savivaldybę, jos vadovus. Ryšiai geri, todėl ir nusprendžiau grįžti į man žinomą terpę“, – atviravo jis ir juokavo, kad Utenoje jaučiasi geriau nei sostinėje.

2762

Verslas stabilus

Pasiteiravus, kokia verslo padėtis Utenos regione, Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas aiškino: „Verslo atžvilgiu padėtis nėra bloga, nors užsienio investicijų prasme – nesame pirmaujantys. Bedarbystės procentas nėra didelis, tačiau verslo plėtrą reikėtų skatinti. Visos žinomos Utenos įmonės – Utenos trikotažo, mėsos, ir alaus – laikosi neblogai ir dirba stabiliai. Gerai dirba norvegų „Nosted mechanikos“ įmonė, kurioje dirba apie 200 žmonių. Ir kiti verslai pakankamai gerai klesti. Turizmo sritis labai išplėtota. Bėda su žmonėmis – jų sumažėjo, bet tai visos Lietuvos problema.“

Pirmas darbas – susipažinti su nariais

Naujai paskirtas Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas J. Dumbrava sako, kad pirmiausia susipažins su Rūmų nariais. „Daug ką pažįstu, bet turiu planą nuvykti į kiekvieną įmonę ir asmeniškai susipažinti, pasikalbėti ir sužinoti, kuo gyvena. Noriu žinoti, kokios problemos kamuoja, kaip jas spręsti. Taigi, pirmasis darbas – sužinoti, kas yra Rūmų nariai. Jų yra nemažai – apie 60. Utenos filialui be Utenos priklauso Anykščių, Zarasų, Ignalinos, Molėtų rajonai ir Visaginas. Dar labai svarbus darbas – padidinti narių skaičių. Teks kalbinti verslo atstovus ir jiems aiškinti, kokie privalumai, nauda laukia tapus Rūmų nariu“, – aiškino apie pirmuosius darbus J. Dumbrava.

Panevėžio PPAR informacija

1098 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.