Home » Gallery » Pramogos » Premjera ,,Užsiimkime, meile? Ačiū, su malonumu!” su būriu puikių aktorių Utenoje

Premjera ,,Užsiimkime, meile? Ačiū, su malonumu!” su būriu puikių aktorių Utenoje

Premjera ,,Užsiimkime, meile? Ačiū, su malonumu!” su būriu puikių aktorių Utenoje

.

,,Kitoks Teatras“ pristato naujausią intriguojančią premjerą – „Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu!” lapkričio 14 d. 18 val. Utenos kultūros centre su būriu visiems žinomų teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždžių – Neringa Nekrašiūte, Ramūnu Šimukausku, Arvydu Dapšiu ir kitais aktoriais.

Tikitės, kad spektaklyje išvysite visą Kamasutros vadovėlį? Nustebsite išvydę – komedija visai ne apie tai, apie ką iš karto pagalvojote.


Herojai išsiaiškins, kad tikrasis seksas prasideda dar gerokai iki jo, tai tik viena iš meilės išraiškų. Režisierius A.Lebeliūnas cituoja Gabriel Garcia Marquez, sakydamas, kad ,,seksas tai vienintelė paguoda, meilės ir šilumos stokojantiems žmonėms”.

Spektaklis atskleis, kad mylėjimasis tai mokslas, pirmiausiai reikia išmokti teorinių pagrindų. Tada seks istorija, socialiniai aspektai, fiziologija ir psichologija, technika ir higiena, pratimai, balso treniruotės, atsipalaidavimas ir – eurofijos žiuspnelis… o kas po to?

,,Vyro” vaidmenį spektaklyje vaidinantis aktorius R.Šimukauskas sako: ,,Spektaklis patiks visiems, kurie bent kartą užsiiminėjo seksu”.

O ,,Žmonos” vaidmenį sukūri aktorė Neringa Nekrašiūtė teigė, kad ,,į spektaklį turėtų ateiti poros, kurių santykiai atšalę, taip pat visi norintys pasitikrinti savo santykius, o ir visi kiti, kurie galvoja, kad viską žino apie seksą”.

Gerai pagalvokime, prieš kviesdami ką nors į spektaklį, nes tai daugiau, nei užuomina. Kuklesnius- spektaklis privers raudonuoti ir abejingų tikrai nepaliks!

Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu.

3

Režisierius: Arvydas Lebeliūnas

ŽmonaNeringa Nekrašiūtė

Profesorius – Arvydas Dapšys

Vyras – Ramūnas Šimukauskas

Mergina – Taura Kvietinskaitė

Spektaklio trukmė – 1 val. 40 min.

dsc09527

763 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.