Home » Gallery » Verslas » SPA VILNIUS Anykščiai pelnė prestižinį apdovanojimą

SPA VILNIUS Anykščiai pelnė prestižinį apdovanojimą

SPA VILNIUS Anykščiai pelnė prestižinį apdovanojimą

.

2017 m. lapkričio 2 d. Kislovodske (Rusija) vykusiame kasmetiniame SPA ir sveikatingumo tarptautiniame kongrese (Spa and Wellness International Congress) SPA VILNIUS Anykščiai laimėjo prestižinį Perfect SPA Destination apdovanojimą.
Šia naujiena su Anykščių rajono meru Kęstučiu Tubiu pasidalijo SPA Vilnius generalinis direktorius Valdas Trinkūnas.
„Perfect SPA apdovanojimuose SPA VILNIUS jau nebe pirmą kartą tampa nugalėtojais, tačiau tai kol kas rimčiausias ir profesionaliausias mūsų padalinio Anykščiuose apdovanojimas, kurį suteikia ne politikai ar valdžios atstovai, bet iš šio verslo profesionalų ir konkurentų sudaryta komisija“, – teigė V. Trinkūnas.

Anykščių rajono meras K. Tubis pasveikino SPA VILNIUS Anykščiai vadovus bei visą kolektyvą ir palinkėjo naujų  pasiekimų.

Prieš 3 metus atidarytas SPA VILNIUS – tai pirmas šiuolaikinis sveikatingumo ir gydomojo SPA centras Anykščiuose, atititinkantis tarptautinius SPA klasifikacijos standartus ir galintis konkuruoti su Vidurio ir Rytų Europos SPA centrais. SPA centras įsikūręs Anykščių šilelio ir Šventosios upės prieglobstyje. 4 žvaigždučių viešbutyje moderniai įrengti 47 kambariai, kuriuose vienu metu gali gyventi 110 svečių
Anykščių r. savivaldybės ir „Utenos apskrities žinių“ informacija

 

956 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.