Home » Nelaimės » Molėtų rajone išgelbėtas skendęs žvejys

Molėtų rajone išgelbėtas skendęs žvejys

Molėtų rajone išgelbėtas skendęs žvejys

.

Lapkričio 5d. 10.31val. iš Bendrojo pagalbos centro buvo gautas pranešimas, kad Molėtų rajono Joniškio seniūnijos Joniškio miestelio Arino ežere nuo kranto apie 200 m plūduriuoja apsivertusi valtis, galimai yra nuskendęs žvejys.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, skendęs Vilniaus miesto gyventojas, pusiau sąmoningas jau buvo išgelbėtas greta žvejojusių žmonių. Atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai nukentėjusį išvežė į Molėtų ligoninės priėmimo skyrių. Nukentėjusiojo gyvybei pavojaus šiuo metu nėra.

Ugniagesiams pavyko išsiaiškinti, kad žvejojęs vyras apvirto žvejodamas maža gumine valtimi. Skendusį žmogų laiku pastebėjo ir išgelbėjo Vilniaus miesto gyventojai V.A. ir B.Š. Tik laimingo atsitiktinumo dėka pavyko išvengti labai skaudžios nelaimės. Žmogus vandenyje išbuvo apie 15– 20 minučių. Pasak gelbėtojų, pradžioje pastebėjo valtį, ramiai plūduriuojančią su nuleistu inkaru. Vėliau atkreipė dėmesį į tai, kad nesimato valtyje žmogaus, o jie buvo apie 100 metrų atstumu nuo nukentėjusio. Tikėtina, kad žmogus bandė įlipti į valtį, o ši apsivertė. Tada gretimai žvejoję žmonės į tai atkreipė dėmesį ir nuplaukė link nukentėjusio žvejo.

?????????????

Iškritęs žvejojęs žmogus buvo be liemenės, su labai maža valtimi ir dar plaukė esant labai stipriam bangavimui. Tikriausiai tai ir buvo priežastis, kodėl valtis apvirto.

Ugniagesiai gelbėtojai dar kartą perspėja, kad žvejai būtų ypatingai atsargūs ant vandens, kadangi vandens temperatūra yra jau žema, kūnas greitai atvėsta būnant vandenyje. Įkritus į vandenį yra sunku išsigelbėti su šiltais rudeniniais drabužiais, kurie sušlapę tampa sunkiais ir varžo judesius. Tuo tarpu dažniausiai – valtyse nebūna nei gelbėjimo rato, nei liemenės.

  Utenos apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

?????????????

?????????????

619 Iš viso matė 4 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.