Home » Gallery » Aktualijos » Turi idėją Utenai? Siūlyk!

Turi idėją Utenai? Siūlyk!

Turi idėją Utenai? Siūlyk!

.

Laukdama artėjančio Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio ir prisijungdama prie nacionalinės iniciatyvos IDĖJA LIETUVAI , Utenos rajono savivaldybė skelbia iniciatyvą PASIŪLYK IDĖJĄ UTENAI.

Idėja Utenai – tai idėjos dabarčiai ir ateičiai. Tai iššūkiai ir įsipareigojimai ateities kartoms, kurios gyvens ir kurs kito šimtmečio Utenoje. Tai mūsų ir pasaulio patirtis, padėsianti kurti gerovės ir sėkmės Uteną.

Kviečiame Utenos rajono gyventojus siūlyti drąsias ir ambicingas idėjas.

Taip pat laukiame idėjų, kaip Utena turėtų paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį.

Prie iniciatyvos PASIŪLYK IDĖJĄ UTENAI kviečiame prisijungti visus: gimnazistus, studentus, kitus jaunimo atstovus, kūrėjus, senjorus, įvairių organizacijų, įstaigų, įmonių darbuotojus – visus tuos, kuriems rūpi Utena ir jos ateitis.

Jūsų idėjų laukiame iki šių metų gruodžio 20 d. Rašykite mums el. paštu info@utena.lt, jurate.misiuniene@utena.lt, lolita.kaminskiene@utena.lt, faks. 8 389 61615, atneškite užrašytas į Utenos rajono savivaldybės administraciją (103 kab.) arba siųskite laišku (Utenio a. 4, LT- 28503 Utena).

Detalesnė informacija tel. 8 389 63891, 8 389 48341, 8 616 24713, 8 612 46238.

Jūsų idėjų labai laukiame. Visos jos bus skelbiamos Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt ir socialiname tinkle facebook.

Utenos rajono savivaldybės administracija

.

831 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.