Home » Gallery » Švietimas » Darbą pradėjo naujos kadencijos Kolegijos taryba

Darbą pradėjo naujos kadencijos Kolegijos taryba

Darbą pradėjo naujos kadencijos Kolegijos taryba

.

Lapkričio 28 d. įvyko pirmasis naujos kadencijos Utenos kolegijos tarybos posėdis. Posėdžio metu buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Utenos kolegijos ir A. ir M. Miškinių bibliotekos, už konstruktyvų darbą padėkota 2012–2017 m. kadencijos Tarybos nariams, o jų įgaliojimus perėmė naujoji Taryba.

Posėdžio pradžioje Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė ir Utenos kolegijos direktorius prof. dr. Gintautas Bužinskas pasirašė abiejų institucijų bendradarbiavimo sutartį. Sutartyje įtvirtinta ilgametė Utenos kolegijos ir bibliotekos partnerystė akademinėje, kultūrinėje ir edukacinėje srityse bei išplėstos galimybes visuomenei ir akademinei bendruomenei naudotis bendrais spaudinių fondais, elektroninėmis duomenų bazėmis ir kitais informacijos šaltiniais. Kolegijos Akademinės tarybos pirmininkas doc. dr. Raimundas Čepukas ir Kolegijos direktorius prof. dr. Gintautas Bužinskas padėkojo ankstesnės kadencijos Tarybos nariams už nuoširdų, atsakingą ir konstruktyvų darbą priimant svarbius sprendimus. 2012–2017 m. kadencijos Tarybos veiklos ataskaitą pristatė minėtos kadencijos Tarybos pirmininko pavaduotoja doc. dr. Vitalija Bartuševičienė.

pasirasyta_sutartis

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė ir Utenos kolegijos direktorius prof. dr. Gintautas Bužinskas pasirašė abiejų institucijų bendradarbiavimo sutartįTado Gasiulio nuotraukos

Darbą pradėjo į naująją Tarybą viešo konkurso būdu išrinkti:  Valdas Trinkūnas – UAB „Raminora“ (SPA VILNIUS) generalinis direktorius; Sergejus Rybakovas – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo konsultantas; dr. Artūras Jukna – Vilniaus Gedimino technikos universiteto Fundamentinių mokslų fakulteto Fizikos katedros profesorius; Alvydas Katinas – Utenos rajono savivaldybės meras (išrinktas Utenos kolegijos Studentų atstovybės antrai kadencijai). Į Kolegijos tarybą akademinė bendruomenė išrinko Danguolę Šakalytę – Medicinos fakulteto Slaugos ir burnos priežiūros katedros vedėją; Vaidą Steponėnienę – Karjeros centro vadovę; Rūtą Jurgelionienę – Tarptautinių ryšių skyriaus vedėją; Jurgitą Banytę-Pilkauskienę – vyriausiojo buhalterio pavaduotoją. Studentų atstovybės nustatyta tvarka į Tarybą buvo išrinkta Grėta Vitkelytė Utenos kolegijos Studentų atstovybės prezidentė, Verslo ir technologijų fakulteto nuolatinių studijų Transporto verslo studijų programos TV-16 akademinės grupės studentė.

Kolegijos taryba aptarė kito posėdžio, numatyto gruodžio 13 d., darbotvarkę, diskutavo apie galimybes stiprinti bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, veiklos programą ir kitais klausimais.

Utenos kolegijos informacija

taryba2

Naujos kadencijos Tarybos nariai: iš kairės – D. Šakalytė, J. Banytė-Pilkauskienė, R. Jurgelionienė, V. Trinkūnas, A. Katinas, S. Rybakovas ir V. Garunkštytė, 2012-2017 m. kadencijos Tarybos narė

 

1189 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.