Home » Gallery » Pramogos » Kokias kalėdines dovanas dažniausiai renkasi uteniškiai?

Kokias kalėdines dovanas dažniausiai renkasi uteniškiai?

Kokias kalėdines dovanas dažniausiai renkasi uteniškiai?

.

 

Edita DAUJOTIENĖ

Prasidėjo kalėdinė dovanų pirkimo psichozė. Parduotuvės pilnos žmonių, ieškančių dovanėlių. Paieškos įvairios, pradedant žaislais, drabužiais, aksesuarais, baigiant kuponais grožio salonuose, sporto klubuose ar kelialapiais į šiltus kraštus. Šventinis laikotarpis – labai malonus ir džiugus laikas, kada prisimename vieni kitus, stengiamės pamaloninti įteikdami dovanėles ar tiesiog pabūdami kartu.

Tad kokias gi dovanas dovanoti uteniškiai renkasi per šias Kalėdas ir Naujuosius metus? Gal tai savo gamybos dovanėlės, gal kažką perka, gal ieško simbolinių nebrangių dovanų? Ar populiaru dovanoti originalias dovanas, tarkim: kelialapius, abonementus, bilietus į spektaklius ar koncertus? Kiek lėšų skiria kalėdiniam apsipirkimui? Kokios dovanos yra pačios geriausios? Apie kalėdinį apsipirkimo bumą pasikalbėjome su Utenoje sutiktais kalėdinėmis nuotaikomis spinduliuojančiais žmonėmis.

2-jurgita-maseviciute

Jurgita Masevičiūtė, uteniškė

Mūsų šeimos nariai ir giminės dovanas perka, kadangi nėra menininkų, kurie kažką gamintų ir galėtų džiuginti rankų darbo gaminiais. Labiausiai mėgstu dovanoti praktiškas dovanas, kad žmogui įteikus nedulkėtų padėta giliai spintoje. Tikrai labai populiaru dabar dovanoti originalias dovanas, tokias kaip bilietai į mėgiamą ir laukiamą filmą, poilsio ar pramogų kuponai, šaudyklos ir t. t. Smagu ne tik tokias dovanoti, tačiau ir pačiai gauti. Juk tokios dovanos leidžia atsipalaiduoti ir pailsėti nuo visko. Pagalvojus, kokia mano pati geriausia gauta dovana, prisiminiau, jog tai yra kambario baldų komplektas. Brangi ir beprotiškai reikalinga bei praktiška dovana.

 

Apklausą, kuo uteniškiai per šventes nustebina savo artimuosius, skaitykite šeštadienio, gruodžio 2 d. „Utenos apskrities žiniose“.

3-aurimas-paksys

5-laima-b

6-ausra-raudoniene

 

 

 

 

616 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.