Home » Gallery » Pramogos » Kaip paruošti nagus vestuvėms ar kitai svarbiai progai – grožio tendencijos

Kaip paruošti nagus vestuvėms ar kitai svarbiai progai – grožio tendencijos

Kaip paruošti nagus vestuvėms ar kitai svarbiai progai – grožio tendencijos

.

Kai yra planuojama viena iš svarbiausių viso gyvenimo švenčių, būsimos nuotakos iškart pradeda planuotis ir vizitus pas grožio specialistus, jos kruopščiai susiplanuoja kada lankysis pas visažistu, kada aplankys šukuosenų meistrą. Tokiems dalykams reikia ruoštis su tikrai didele laiko atsarga, kadangi žinomas meistras turi didelį užimtumą – dažnu atveju pas išties vertinamą specialistą galima eilėje laukti net pusę metų. Tą lemia daug priežasčių, visų pirma, juk šventės, kaip taisyklė, vyksta savaitgaliais, o jų vasara nėra tiek jau ir daug. Visgi, šioje vietoje galima šiek tiek sustoti, mes pamiršome vieną puikų alternatyvų variantą, tai – proginis manikiūras Vilniuje. Mūsų salono specialistės išties stebisi, kodėl merginos prieš didžias šventes proginiu manikiūru nepasirūpina iš anksto. Visiškai suprantama, kad prieš vestuves reikia makiažo, šukuosenos, tačiau juk reikia ir manikiūro, kurį dažniausiai būsimos nuotakos nusprendžia pasidaryti iki šventės likus visai ne daug laiko. Kaip paruošti nagus vestuvėms ar kitai svarbiai progai bei manikiūro tendencijas reikėtų žinoti iš anksto.

Deja, bet tai tikrai nėra pats teisingiausias požiūris. Pasak viename geriausių sostinės grožio salonų GATINEAU dirbančios pedikiūro specialistės Editos Semionovos, manikiūras yra ypatingai svarbi šventinio įvaizdžio dalis, kuri neturėtų nusileisti kitoms grožio procedūroms. Merginos turi nepamiršti, kad per vestuves nagai ir rankos puikiai matysis nuotraukose. Juk fotografai itin mėgsta įamžinti akimirką, kai keičiamasi žiedais, be to visi stebės kaip metama puokštė. Procedūros su nagais nėra tokios jau paprastos – norint pasiekti gerų rezultatų, reikia įdėti išties daug pastangų. Tuo atveju jeigu nagai trupi, yra linkę skilinėti, procedūros užtrunka ir yra atliekamos ne per vieną dieną, todėl susimąsčius paskutinę minutę, procedūros iki galo užbaigti gali tiesiog nesigauti. Kai rankų oda šerpetojanti ir sausa, jai reikia specialių masažų, aliejų bei parafino vonelių. Todėl ruošiantis vestuvėms būtina iš anksto pagalvoti ne tik apie šukuosenų meistrę ar visažistę, bet ir manikiūrininke. Derėtų susitikti su manikiūro specialistu, kuris patars kaip derėtų elgtis konkrečiu atveju. Jums patars kaip elgtis su rankų oda, nagais, kokios procedūros tinkamiausios konkrečiai jums. Taip pat duos stilistinių patarimų – koks būtų tinkamiausias nagų ilgis pagal jūsų pasirinktą lakavimo stilių, koks lakas jums tiktų labiausiai.

Populiariausi proginio manikiūro stiliai

vestuvių ar kitos ypatingos progos laukiančioms moterims, reikėtų gerai apmąstyti ir proginio manikiūro stilius. Moteris turi nuspręsti kokios spalvos norėtų, kokie nagų puošybos elementai jai imponuoja labiausiai ir, jos manymu, geriausiai tiktų progai. Rekomenduotina būtų iš anksto žinoti šventinio ar vestuvinio manikiūro tendencijas, o jeigu tam nėra laiko, bent jau nuo pradžių iki galo perskaityti šį tekstą. Dabar šiek tiek apie manikiūro stilius:

Prancūziškas gelinis lakavimas Vilniuje tai tikra klasika virtusi manikiūro rūšis, kuri naudojama labai daug metų. Šis manikiūras tinka įvairiomis progomis – vestuvių, krikštynų ar net eilinei dienai. Konkreti manikiūro rūšis skiriasi tuo, kad nagų galiukai būna kitos spalvos, įprastai jie būna balti. Likusi nago dalis būna pastelinės, tačiau kitokios spalvos. Toks gelinis manikiūras kuria jaukų, santūrų ir išsiskiriantį stilių, kuris gali tapti puikia nuotako detale.

 

Prancūziškas manikiūras kitaip

Prancūziškas manikiūras turi ne vieną skirtingą variaciją. Nagai gali būti papuošti įvairiais ornamentais, pavyzdžiui, akutėmis ar auksinėmis juostelėmis, ant jų taip pat gali būti pavaizduotos gėlės ar kiti piešinėliai. Tokiu atveju dažniausiai patariama piešinėlius turėti ne ant visų, o ant kelių nagų. Tuomet turėsite dar vieną autentišką detalę. Taip pat įmanoma atvirkštinio prancūziško manikiūro opcija. Tuomet balta bus pagrindinė nago dalis, o viršutinė bus nulakuota pasteline spalva.

Vienspalvis lakavimas

Kai kurioms prancūziškas nagų lakavimo tipas netinka pagal nagų tipą, dar kitoms jis tiesiog nėra prie širdies. Tuomet galima rinktis vienspalvį nagų lakavimą, nagai bus nulakuoti vien pasteline spalva. Nuotakos dažnai renkasi tokį variantą, o nagus dažosi švelniais rožiniais ar kreminiais atspalviais. Pamergės dažniau renkasi balintos kavos ar smėlio spalvas.

Vienspalvis lakavimas taip pat gali pasiūlyti akį traukiančias detales. Čia taip pat galima pavaizduoti gėles ar kaspinus, variantų išties yra daugybė. Šiuo metodu dažnai renkamasi ir variantas kai vienas ar du nagai nudažomi visai kita spalva, žėrinčiu nagų laku.

Ombre manikiūras

Tai pastaruoju metu labai išpopuliarėjęs nagų lakavimo būdas. Jame, kaip ir prancūziškame manikiūre, naudojamos dvi spalvos, tačiau perėjimas yra paslėptas ir visai nesimato. Jis yra švelnus ir žaismingas, todėl daro įspūdį ir nuotakoms. Tokiu atveju geriausiai tinka šviesių spalvų susiliejimas. Jeigu proga kita, puikiai atrodo ir spalvų kontrastas. Čia taip pat galimi puošybos elementai, tačiau su jais nereikia persistengti, kadangi Ombre būdų lakuoti nagai jau ir taip traukia akį.

Ryškus manikiūras

Ryškus manikiūras – klasikinis variantas, kuris taip pat yra labai stilingas. Tiesa ryškius nagus dažniausiai reikia labai derinti prie stiliaus, o tokio tipo vestuvinis manikiūras yra ganėtinai neįprastas. Visgi, juk šiais laikais visos šventės yra unikalios, todėl jeigu manote, jog tai yra geriausias sprendimas, nebijote jo realizuoti ir per vestuves, tai gali nuotakai suteikti dar daugiau šarmo.

Prie ryškių spalvų galima minėti juodą nagų laką, klasikines raudoną ir bordines nagų spalvas. Pavyzdžiui, raudonus nagus vestuvėse būtų galima suderinti su tokios pačios spalvos gėlėmis bei lūpdažiu ir nuotaka atrodytų be proto žavingai ir charizmatiškai. Jums tai atrodo gera idėja? Ją ir realizuokite.

Manikiūras dar ne viskas

Negalima pamiršti ir pedikiūro, kadangi per šventes be priekaištų turi atrodyti ne tik rankų, bet ir kojų nagai. Galbūt jūs ketinate mūvėti batelius, tačiau negalite žinoti kokių iššūkių jums bus sugalvoję svečiai – dažniausiai juos per vestuves tenka nusiauti, todėl jūsų kojos turi atrodyti nepriekaištingai. Taigi, pasirūpinkite tiek rankų, tiek kojų nagais, kad per vieną gražiausių metų švenčių jaustumėtės komfortabiliai, pasitikėtumėte savo jėgomis.

Jeigu Vilniuje pirktumėte tiek manikiūro, tiek pedikiūro paslaugas, gautumėte komplekso nuolaidą, o abi paslaugos būtų atliktos to paties vizito metu.

Nepamirškite pažiūrėti rekomendacijų, surinkite informaciją apie darbo priemones

Jeigu renkatės manikiūrą eilinei dienai galite rizikuoti ir išbandyti naują saloną, juk vis tiek net ir nemaloni patirtis pasimirštų, tačiau prieš tokias šventes kaip vestuvės grožio saloną derėtų rinktis itin atsakingai. Draugiškas patarimas: eikite ten, kur turėjote pačius geriausius įspūdžius. Žinoma, daug kas į salonus ir eina tik tam tikra proga, galbūt prieš vestuves jūsų laukia pirmas vizitas pas profesionalų nagų specialistą? Tuomet surinkite rekomendacijas, juk moterys dalinasi savo įspūdžiais – tai padės jums rasti tikrai gerą variantą. Derėtų atkreipti dėmesį į salono patirtį ir priemones, su kuriomis darbuojasi manikiūro salone. Tik papildomos informacijos surinkimas jums padės atsakyti į klausimą kaip paruošti nagus vestuvėms ar kitai svarbiai progai, sužinoti manikiūro tendencijas.

Pavyzdžiui, GATINEAU grožio salone manikiūro ir pedikiūro specialistės dirba su aukščiausios klasės O.P.I. ir DIDIER LAB nagų lakais, kurie užtikrinta aukščiausios klasės kokybę.

Išlikite savimi

Yra ne vienas manikiūro ir pedikiūro variantas, tačiau svarbiausia yra tai, jog galutinis rezultatas patiktų jums, todėl privalote išlikti savimi. Visos moterys yra unikalios, todėl visuomet gali būti taip, kad kažkam nepatiks jūsų stilius, bet kitus žmones jis gali tiesiog pakerėti. Galiausiai nesvarbu kokiai progai ruošiatės – ar tai gimtadienis, ar vestuvės apsilankykite pas nagų specialistę, išsakykite pageidavimus ir bus surastas tinkamiausias variantas pagal jūsų poreikius.

 

408 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.