Home » Gallery » Verslas » Kas ketvirtas Utenos apskrities gyventojas verslo liudijimus įsigyja internetu

Kas ketvirtas Utenos apskrities gyventojas verslo liudijimus įsigyja internetu

Kas ketvirtas Utenos apskrities gyventojas verslo liudijimus įsigyja internetu

.

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) primena, kad gyventojai jau gali įsigyti verslo liudijimus 2018 metams. Tai patogiausia padaryti e. būdu, prisijungus prie Mano VMI, adresu www.vmi.lt/manoVMI. Šiais metais verslo liudijimus norimai veiklai vykdyti Panevėžio ir Utenos apskrityse įsigijo atitinkamai 7,4 tūkst. ir 4 tūkst. gyventojų.

Mokesčių administratorius pastebi, kad vis daugiau gyventojų naudojasi elektroninėmis paslaugomis – 2017 m. elektroninių būdu verslo liudijimus Panevėžio ir Utenos apskrityse įsigijo kas ketvirtas gyventojas.

Populiariausių verslo liudijimų trejetukas Panevėžio apskrityje nesikeičia: pirmauja prekyba tik ne maisto produktais, antroje vietoje kirpyklų, kosmetikos kabinetų ir salonų, soliariumų veikla ir trečioje – prekyba. Utenos apskrityje populiariausi verslo liudijimai buvo specialieji statybos darbai, antroje vietoje kirpyklų, kosmetikos kabinetų ir salonų, soliariumų veikla ir trečioje – prekyba.

Panevėžio AVMI pažymi, kad fiksuotą pajamų mokesčio dydį už verslo liudijimus nustato savivaldybės. Įvairių verslo liudijimų rūšių kaina svyruoja nuo 1 Eur iki 1080 Eur.

2017 metais įsigijo verslo liudijimus Panevėžio ir Utenos apskričių rajonuose:

Savivaldybė

Verslo liudijimus įsigijusių asmenų sk.

Anykščių raj.

735

Biržų raj.

588

Ignalinos raj.

392

Kupiškio raj.

622

Molėtų raj.

746

Panevėžio miesto

3295

Panevėžio raj.

1107

Pasvalio raj.

804

Rokiškio raj.

980

Utenos raj.

1447

Visagino raj.

438

Zarasu raj.

433

1126 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.