Home » Gallery » Veidai » Uteniškiai apie 2018-uosius: „Viskas bus gerai“

Uteniškiai apie 2018-uosius: „Viskas bus gerai“

Uteniškiai apie 2018-uosius: „Viskas bus gerai“

.

Naujuosius metus tradiciškai siejam su naujomis viltimis, naujų tikslų kėlimu. Šventiniu laikotarpiu galim sustoti, atsigręžti į baigiančius prabėgti 2017-uosius, įvertinti, ką pasiekėme, kur galbūt galėjome patobulėti, bet nespėjome. Pakalbėjome su uteniškiais apie tai, kaip jie praleido šiuos metus ir kokias viltis deda į artėjančius.

rakauskaite

Dalia Rakauskaitė

Šie metai buvo labai įvairiapusiški. Teko pakeisti darbą dėl ekonominės situacijos Lietuvoje. Metai buvo ir geri, ir blogi kartu, bet viskas, kas vyksta, galiausiai išeina į gera. Šiandien džiaugiuosi pakeitusi darbą. Metų pabaigoje susiplanuoju, ką noriu nuveikti kitais metais, tik ne visada viskas išsipildo. Kai gyvenam tokioj nestabilioj visuomenėj, kai politinė situacija tokia kritinė, mes, paprasti žmonės, mažai ką galim pakeisti, būtent dėl to kai kurie planai ir neišsipildo. Esant tokiai situacijai, daugybei neišpildytų valdžios pažadų, kažkaip nereikalingas pasijauti Lietuvos žemėje. Jeigu žmogus su aukštuoju išsilavinimu galvoja, kaip išmokti kalbą ir išvažiuoti iš Lietuvos, vadinasi, mes, lietuviai, čia nereikalingi. Tai liūdina. Ir aš ateinančiais metais planuoju emigruoti. Važiuosiu į šalį, kur moka gerus pinigus, kur reikalingi specialistai su aukštuoju medicininiu išsilavinimu. Ko gero, tai ir yra didžiausias mano metų planas. Gaila palikti Lietuvą, Uteną, nes čia mano šaknys, bet norint gyventi oriai reikia priimti tam tikrus sprendimus. Naujųjų metų nešvęsiu. Paprastai švenčiu, bet šiais metais nėra tokios nuotaikos.

sudeikyte

Jurgita Sudeikytė

Šiemet keliavau, tačiau keliauju dažnai, taigi to nesureikšminu. Didelių planų ateinantiems metams neturiu, nes, kaip sakoma, tu planuoji, o Dievas juokiasi. Tegul geriau viskas vyksta natūraliai, lieka vietos spontaniškumui. Kaip didžiausią metų atradimą galiu įvardinti protmūšį „Ko nežino Kazys“, dalyvausiu jame ir kitais metais, labai smagu komandoje diskutuoti, ieškoti atsakymų. Ir azartas toks sukyla. Norėčiau palinkėti savo artimiems žmonėms ir savo kraštiečiams gražių, kūrybingų, sveikų metų, naujų patirčių.

Dalia Čepėnienė

Labiausiai mane šiemet džiugino mano studentai. Jie grįžta iš užsienio su labai vertinga patirtimi, kitąsyk ir aš iš jų pasimokau, ne tik jie iš manęs. Diskusijos verda. Tikrai yra labai šviesių studentų, didelių asmenybių. Arba tiesiog dar neturinčių patirties, bet motyvuotų, norinčių išmokt. Didžiuojuosi jais. Naujuosius metus tikriausiai švęsiu. Tradicijų tokių, kad reikia pasipuošti kažkokia spalva ar kokiais ypatingais papuošalais, nesilaikau, manau, kad reikia pasipuošti artimais, pozityviais, mylimais žmonėmis. Ir kitąmet šalia savęs tokių turėti būtų didžiausia prabanga.

zibute

Žibutė Kazakevičienė

Lyg ir nieko kažko ypatingo neįvyko. Buvau apsupta kasdienių darbų, kurie, jeigu juos atlieki su didele meile, duoda rezultatą. 2017-aisias stengėmės, kad jauniems žmonėms būtų gera studijuoti Utenos kolegijoje, kad jie čia turėtų erdvę dalintis iniciatyvomis, turiningai mokytis. Asmeniniame gyvenime džiaugiuosi, kad Dievulis neapleido, kad išlikom sveiki, gyvi. Žinoma, norisi, kad tarp žmonių klestėtų daugiau gerumo, pasitikėjimo, padorumo. Kad vieni kitiems negandų nesukeltume, kad dalintume tiktai gėrį, kuris visada grįžta bumerangu. Kada buvom jauni, norėdavosi ir tikėdavom, kad ką suplanuoji, tas ir pildysis, dabar jau neplanuoju kardinaliai, tiesiog noriu, kad metai nebūtų blogesni už buvusius. Kad visur būtų darna ir ramybė. Linkiu visiems gerų šuniškos ištikimybės metų.

trainiene

Valerija Trainienė

Štai praeina vieni metai, jei Dievulis laikys, sulauksiu ir kitų. Naujuosius sutiksiu su šeima. Jokių naujų didelių įspūdžių šie metai nesuteikė, bet nebuvo blogi. Buvo normalūs. Vaikai jau dideli, ir anūkai dideli. Ramu žiūrėti į juos suaugusius. Ligos nepuolė. Jei kiti būtų tokie pat, būtų labai gerai.

gliaudelyte

Jūratė Gliaudelytė

2017-ieji metai prabėgo labai gerai. Daug keliavau, labiau pažinau save, buvo naujų potyrių. Buvau Maltoj, Ispanijoj, Italijoj. Keliauju pakankamai dažnai: dalyvauju įvairiuose festivaliuose, siekiu labiau pažinti save. Kitąmet planuoju tris mėnesius praleisti Peru, taip pat dalyvausiu kasmetiniuose sveikatingumo festivaliuose Italijoje. O Peru keliaudama bandysiu geriau pažinti save per kitą kultūrą.

urbonaviciene

Jūratė Urbonavičienė

Esu ūkininkė. Šie metai buvo labai sunkūs dėl gamtos sąlygų. Labai sunku buvo šienelį susiruošti. O šiaip… Gerai. Kažkokių didelių įvykių nebuvo, veršelių milžinų karvė nevedė, va galiu džiaugtis kalakutais, kurie labai didelius kiaušinius deda. Iš ateinančių metų tikiuosi, žinoma, kad oras geresnis būtų. Jei oras bus geras, ir visa kita bus gerai. Naujuosius švęsiu su vaikais, bet didelio baliaus neruošim. Ramiai pabūsim. Mes juk turim įsipareigojimų – turim gyvuliukų, tad mums niekada nėra išeiginių. Bet viską spėjam.

Kalbino ir fotografavo Rasa Milerytė

1689 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.