Home » Gallery » Pramogos » JUOKIS – 2018 Utenoje

JUOKIS – 2018 Utenoje

JUOKIS – 2018 Utenoje

.

Vasario 11 d., sekmadienį, 17 val. Utenos kultūros centre vyks humoro šventė JUOKIS – 2018. Scenoje naujas programas rodys aukštaičiai ir dzūkai.

Aukštaitijai atstovaus du kolektyvai. Žiūrovų pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje „Klauskite daktarės“ taikliai parodijuos TV laidą, ironiškai žvelgs į mūsų visuomenės ligas, amžinasias žmogaus ydas ir silpnybes. Ugningosios moterys džiugina originaliais scenarijais, puikia vaidyba ir gyvu dainavimu (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).

Garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vad. Izolina Stanulienė), šiomis dienomis švenčianti kūrybinės veiklos 25-metį, scenoje gaudys „Auksinę žuvelę“ – juoksis iš netikusių žmonių tarpusavio santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis. Šis jaunatviškas kolektyvas praėjusiais metais sėkmingai pasirodė LRT projekte „Lietuvos humoro lyga“.

Dzūkų garbę gins MTV Varėnos rajono Matuizų miestelio (vadovė Irena Čeplikienė). Trys moterys bandys bet kokia kaina pasiekti savo laimę. Jos kvies nepasiduoti pesimizmui, visur matyti tik pliusus. Dzūkės ne tik geros artistės, bet ir dainininkės. LRT projekte „Lietuvos humoro lyga“ jos buvo pripažintos geriausiomis – pelnė pagrindinį prizą.

Šventės programą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus. Jis dovanos naujausių satyrinių eilėraščių ir ironiškų epigramų puokštę.

Rengėjai tikisi, kad uteniškiai dar nepamiršo juoktis, kad gausiu apsilankymu bei karštais plojimais paliudys, jog čia gyvena ne tik darbštūs, bet ir linksmi žmonės. Juokimės kartu!

 

afisa-hor-utena-spalv

1085 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.