Home » Sportas » Ignalina išlydėjo savo olimpiečius

Ignalina išlydėjo savo olimpiečius

Ignalina išlydėjo savo olimpiečius

.

Sausio  31 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje į Žiemos olimpines žaidynes išlydėti 4 sportininkai ir trys jų treneriai. Tai jau penktoje olimpiadoje dalyvausianti biatloninkė Diana Rasimovičiūtė, biatlonininkas Tomas Kaukėnas, slidininkai Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis. Kartu su šiais Ignalinos ir Lietuvos vardą garsinančiais sportininkais pagerbti ir  jų treneriai  Kazimiera Strolienė, Aurimas Bučelis ir Ruslanas Nikitinas.

Treneris Aurimas Bučelis prisiminė savo darbą Ignalinos kultūros ir sporto centre, dėkojo Darginui Mikėnui ir Jonui Paslauskui už galimybę tobulėti, Broniui Cicėnui – už nuolatinį skatinimą ir pavyzdį, Aleksandrui Ščechočichimui – už palaikymą ir padrąsinimus, kurie padėjo. Trenerė Kazimiera Strolienė džiaugėsi, kad ji gyvena Ignalinoje, kad gali savo patirtį perduoti patiems ištvermingiausiems ir labiausiai tikslo siekiantiems  sportininkams. Merui ir pirmiesiems treneriams olimpiečiai dovanojo marškinėlius su olimpine simbolika, vėliau visi nusifotografavo atminimui. Sportininkai prižadėjo olimpiadoje būtinai pasidaryti nuotraukų su Ignalinos vėliavomis.

dscn3055

XXIII Žiemos olimpinės žaidynės Pjončange vyks šių metų vasario 9-25 dienomis. Planuojama, kad į Pietų Korėją iš 95 šalių suvažiuos 50 tūkst. Žmonių, apie 5 tūkst. Sportininkų ir sporto atstovų ir 45 tūkst. Olimpinės šeimos narių, olimpinių komitetų ir tarptautinių sporto organizacijų atstovų. Į olimpinių žaidynių programą įtraukta 15 sporto šakų. Pietų Korėja žiemos žaidynes rengia pirmą kartą. Didžiosios sporto šventės talismanas šįkart bus baltasis tigras Soohorangas. 

 

Parengė Lina Kovalevskienė

699 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.