Home » Nelaimės » IN MEMORIAM. JUOZAS PEMPĖ (1952–2018)

IN MEMORIAM. JUOZAS PEMPĖ (1952–2018)

IN MEMORIAM.   JUOZAS PEMPĖ (1952–2018)

.

Išėjo… Iš kur negrįžta niekas,

Palikęs svajones, godas, namus…

Visiems širdy gėla gili išlieka

Ir skausmas, kad daugiau jau jo nebus…

2018 m. sausio 29 d. užgęso dar viena ugnelė šioje žemėje – mirė ilgametis viešosios įstaigos Utenos ligoninės Neurologijos skyriaus vedėjas, gydytojas neurologas Juozas Pempė.

Juozas Pempė gimė 1952 m. lapkričio 6 d. Beržynų km. Prienų rajone.

1959–1970 mokėsi Jiezno vidurinėje mokykloje, 1970 m. įstojo į Kauno Medicinos Institutą ir 1976 m. jį baigė, įgijęs medicinos gydytojo kvalifikaciją.

1977 metais, po neurologijos internatūros, pagal paskyrimą atvyko dirbti į Uteną. Pirmuosius tris metus, 1977–1980 dar ėjo ir Utenos tarprajoninės MSEK eksperto-neuropatologo pareigas. 1980-aisias tapo Utenos ligoninės Neurologijos skyriaus vedėju, juo dirbo iki paskutinių savo gyvenimo dienų – iš viso daugiau kaip 37-erius metus.

Per visą ilgą savo profesinio gyvenimo kelią gydytojas subūrė profesionalų gydytojų ir slaugytojų kolektyvą. Jam vadovaujant Neurologijos skyrius tapo pavyzdžiu ir kokybės etalonu kitiems ligoninės skyriams. J. Pempė skatino naujų diagnostinių technologijų ir gydymo metodų diegimą, palaikė kolegų profesinį tobulėjimą, nuolat gilino profesines žinias pats – buvo Mokytojas, pavyzdys visiems su juo dirbusiems. Kolegoms buvo patikimas vadovas, draugas, patarėjas.

dsc_4795

Paskutiniųjų metų rūpestis ir energija buvo skirti insulto gydymo tarnybai kurti, kuo platesnis insulto gydymo intravenine trombolize taikymas. Džiaugėsi, kad po daugelio metų pagaliau buvo sulaukta Neurologijos skyriaus atnaujinimo, pagerėjo ligonių gydymo sąlygos.

Jis dirbo daug, neskaičiuodamas darbo valandų, nepaisydamas nuovargio, netausodamas savo sveikatos, neatsakydavo niekam, kas kreipėsi pagalbos, konsultacijos. Buvo kantrus ir be galo kuklus žmogus.

Mylėjo ir gerbė savo bendradarbius, kurių atmintyje išliks daug puikių prisiminimų apie kartu praleistas šventes, išvykas, linksmas kasdienybės akimirkas. Mokėjo paguosti ir patarti ištikus bėdai ar nelaimei. Jis visada buvo šalia.

Dabar jo nebebus… Mums, jo kolegoms, lieka nebylus įpareigojimas tęsti Vedėjo pradėtus darbus, išlaikyti jo įvestą darbo stilių ir aukštai iškeltą profesinių reikalavimų kartelę.

Liūdime kartu su žmona Jūrate, sūnumi Mariumi, dukra Inga, anūkėle, su visais jį mylėjusiais ir pažinojusiais.

Utenos ligoninės bendruomenė

1736 Iš viso matė 5 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Irena sako:

    Amzina Jam atilsi ,visada prisiminsiu kaip puiku gydytoja,kuris daug padejo mano artimiems zmonems,labai gaila kai iseina puikus zmogus.Uzuojauta zmonai ,vaikams ,artimiesiams ir visam skyriaus kolektyvui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.