Home » Gallery » Pramogos » Užburianti Sandros Domingo flamenko šokio spektaklio „Svajonės“ premjera

Užburianti Sandros Domingo flamenko šokio spektaklio „Svajonės“ premjera

Užburianti Sandros Domingo flamenko šokio spektaklio „Svajonės“ premjera

Jau vasario 20 d. Utenos kultūros centre choreografė ir šokėja Sandra Domingo pristato itin daug artistinių ir fizinių pastangų reikalaujantį flamenko šokio spektaklįSvajonės apie žmogų kuriančias svajones: drąsias, sparnuotas ir įkvepiančias.

„Kai prasitardavau, kad kursiu solinį spektaklį „Svajonės“, mačiau itin daug nustebusių veidų: kaip?? šoksi viena?? o tai kas ten bus?? visą valandą šoksi?? tikrai? Taip! Turėjau ilgai brandintą idėją, mečiau sau didelį iššūkį ir beliko įgyvendinti.“ dalijasi spektaklio kūrėja Sandra Domingo.

Sandra prisipažįsta, kad šio spektaklio idėja, įkvėpta urugvajiečio poeto Mario Benedetti, leidžia kaskart atlikti mažytę išpažintį apie eilę slaptų troškimų, kurie neturi ribų ir suteikia gyvenimui polėkio. Apie mažas svajas, kurios tyliai aplanko kiekvieną, bet išeina su dideliu trenksmu. Apie tai, kad svajonių saldumas slypi siekime, o ne rezultate.

Išskirtinio dizaino kostiumai, klasikiniai ir ekspresyvūs flamenko šokio elementai, persipinantys su netikėtais ir originaliais scenos raiškos ieškojimais. Spektaklyje skamba Diego Gallego, J.S. Bacho, J. Štrauso ir kitų šiuolaikinių kompozitorių muzika.

Sandra Domingoišraiškinga ir energinga profesionali flamenko šokėja ir choreografė, „Flamenko šokio teatro „Sandra Domingoįkūrėja. Lietuvių kilmės atlikėja Ispanijos šokio instituteAlicia Alonso2012 metais apsigynė ir įgijo scenos menų magistro laipsnį bei studijavo visame pasaulyje garsioje flamenko meno ir šokio mokyklojeAmor de Dios(Madridas, Ispanija)), pas pripažintus ir premijomis apdovanotus flamenko šokio virtuozus kaip Farruiqito, Maria Juncal, Joaquin Grilo, La Lupi, Carmen La Talegona, Alfonso Losa, Concha Jareno, David Paniagua, Olga Pericet, El Guito, Pepa Molina, Belen Fernandez, La Tati ir kt. 2012 m. Madrido teatre kartu su kolegomis pristatė eksperimentinį šokio spektaklį „J.S.Bachas: Goldbergo variacijos“, vienoje Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstė vaidybos ir scenos meno paslaptis.

2015 m. subūrusi charizmatišką šokėjų trupę ir įkūrusi savo vardo teatrą, Sandra Lietuvos ir Latvijos publikai pristatė žiūrovų lūkesčius pranokusį debiutinį flamenko šokio spektaklį „KARMEN: jei Dievas būtų moteris“, 2016 m. pristatė naują, itin daug energijos, pastangų ir laiko pareikalavusį projektąFIESTA: valgyk, melskis ir mylėk, 2017 m. pasirodėMadamirSvajonės.

Bilietus į vasario 20 d. spektaklį platina Utenos kultūros centro kasa ir Bilietai.lt

Fotografijų autorius: Dainius Čėpla

sandra_070 sandra_078

a1-svajones-utena

498 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.