Home » Sportas » „Utenis“ kviečia į pirmąją fiestą!

„Utenis“ kviečia į pirmąją fiestą!

„Utenis“ kviečia į pirmąją fiestą!

.

 

Vasario 17 d. „Utenio“ stadione vyks „Utenio“ futbolo fiesta – pirmasis toks renginys Utenoje

Prieš 85-erius metus įkurtas, 2013 m. naują veiklos etapą pradėjęs, klubas „Utenos Utenis“ skatina sportišką ir aktyvų gyvenimo būdą bei glaudžius bendruomenės ryšius ir kviečia kartu turiningai leisti laisvalaikį.

Tradicinėmis tapo klubo organizuojamos šventės ir festivaliai šeimoms, o nuo šiol kiekvieno mėnesio priešpaskutinį šeštadienį „Utenio“ stadione vyks „Utenio“ futbolo fiestos.

Utenio“ fiestas judriai, sportiškai bei aktyviai švęs ne tik klubo nariai su šeimomis, draugais ir kaimynais, bet ir kitų organizacijų, mokymo įstaigų nariai, lauksime visų miestiečių ir miesto svečių.

Pirmoji „Utenio“ fiesta vyks Vasario 17 dieną ir bus skirta Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. 

Utenio“ fiestos dalyvių laukia 7 km. šiaurietiškas ėjimas „Utenio“ stadione ir prieigose skambant muzikai, stadiono švieslentėje, tapsiančioje dideliu ekranu bus tiesiogiai transliuojamos LFF Supertaurės rungtynės.

Aikštėje vyks futbolo ir „sniego ritulio“ turnyras 5×5, kuriame pirmą kėlinį bus žaidžiamas futbolas, antrą – „sniego ritulys“. Žaidėjai – mamos, tėčiai, treneriai, vaikai ir svečiai – bus suskirstyti į tris grupes po tris komandas, kiekviena jų sužais po dvi rungtynes.

Ypatingai progai skirtos fiestos dalyviai kviečiami dėvėti geltoną, žalią, raudoną aprangą arba atsinešti Lietuvos vėliavėlę.

Utenio“ fiestą vainikuos bendra dalyvių nuotrauka „Lietuvai 100“ ir Tautiškos giesmės giedojimas.

Jėgas atgauti kviesime piknike. Čia išalkusiųjų lauks paruoštos šašlykinės, kiekvienas galės išsikepti atsineštų dešrelių ar kitų skanėstų, išsivirti košės ir užkandžiaudami pasidalinti dienos įspūdžiais.

626 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.