Home » Gallery » Aktualijos » Utenos ligoninės maistą įvertino 5 balais iš 10

Utenos ligoninės maistą įvertino 5 balais iš 10

Utenos ligoninės maistą įvertino 5 balais iš 10

.

Daiva ČEPĖNIENĖ

Vasario 22 dieną Utenos ligoninėje vyko neplanuotas ligoniams tiekiamo maisto patikrinimas. Pacientai ir juos lankantys artimieji turėjo galimybę atvirai išdėstyti savo nuomonę apie tai, kuo gi jie maitinami. Vieni negailėdami kritikos peikė, kiti vertino teigiamai Utenos ligoninėje gaminamą maistą. Kaip teigė LR sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos departamento Mitybos ir fizinio aktyvumo skyriaus vedėjas dr. Almantas Kranauskas, šio patikrinimo tikslas įvertinti situaciją Lietuvoje. „Lankomės Lietuvos gydymo įstaigose. Pastaruoju metu yra rengiami nauji ligonių maitinimo reikalavimai ligoninėms. Norima iš esmės pagerinti maitinimą, išsiaiškinti kokios yra bėdos, kokios yra gerosios praktikos Lietuvos ligoninėse. Utenos ligoninė yra ketvirta mūsų mūsų patikrinta ligoninė ir situacija čia, palyginus su prieš tai trimis patikrintomis, yra prasčiausia“, – sakė departamento atstovas.

Tądien ligoniai pietums gavo po balandėlį su bulvių koše ir burokėlių sriubos.

Kai kurios močiutės sakė, kad porcijos netgi per didelės, bet buvo ir nepatenkintų maistu ligonių. Vienas vyras skundėsi, kad maistas atšalęs, mažai daržovių, visiškai neduoda vaisių.

<…>

Daugiau apie ministerijos atstovų netikėtą vizitą ir maisto patikrinimą Utenos ligoninėje skaitykite laikraštyje „Utenos apskrities žinios“.

  dsc_0132

Ketvirtadienį Utenos ligoninėje pietums buvo pateiktas vienas balandėlis su bulvių koše / Daivos Čepėnienės nuotraukos

dsc_0138 dsc_0141

20180223_090728

Ligoniams pateikti pusryčiai / Ligoninės archyvo nuotraukos

20180223_090801

8314 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments 10 komentarų

 1. Anonimas parašė:

  musu suo skaniau valg0

 2. Anonimas parašė:

  Tikra tiesa.suo skaniau maitinasi

 3. XPONIA parašė:

  Suzinokim pirma kiek pinigu skirta 1 dienos maistui,o tada reikalaukim.Mano dideliam suniui tikrai reikia daugiau.Ir dar.kai norim skaniau ir prabangiau pavalgyti,tai vykstam i restoranus,o ne i ligonines.

 4. Anonimas 2 parašė:

  Noreciau pamatyt, kokius ikrus valgote namuose…cia ne restoranas, ir nepavieset gulite ligonineje, tikiuosi 🙂

 5. Anonimas 2 parašė:

  Normalus ligoninės maistas, balandėlis skaniai atrodo. Ne restoranas juk, o dar ir pinigu, turbut, ne kaip restorane gauna uz zmogaus maitinima.

 6. Aušrinė parašė:

  Pagaliau, pagaliau ir čia apsilankė. Niekas nereikalauja, kad maistas būtų kaip restorane, bet čia…..ką ir bekalbėsi. Teko atsigulti du kartus ligoninėje ir ką manote, kai paprašiau pašildyti, buvo atrėžta „ čia ne restoranas!”. Bet juk ne dėl mano kaltės atnešė jį šaltą. Kokia sriuba gali būti šalta, o antras maistas???
  Valio, pagaliau…

 7. rita parašė:

  Is kur tokias nuotraukas gavot, ka tik is ligonines, bet kazkaip nemaciau lekstuciu su duona.Uzmeta duona ant kotleto , ar ant koses.O maistas tiesiog baisus, nereikia kalbet apie jokius restoranus, nors tegul silta maista duoda.

 8. Anonimas parašė:

  Patikrinkit ne til ligonines bet ir saugos ligonines kaune ir pamatysite realybe kokia ji is tikro yra jau taip zmones nuskriausti bet dqr ir maitina ne kaip

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.