Home » Gallery » Pramogos » Prieš miegą – pasaka su futbolininku

Prieš miegą – pasaka su futbolininku

Prieš miegą – pasaka su futbolininku

.

 

Futbolo klubas „Utenos Utenis“ kartu su Utenos vaikų lopšeliu-darželiu „Gandreliu“ įgyvendina dar vieną iniciatyvą – „Pasaka su „Uteniu“.

Kiekvieną kovo penktadienį „Utenos Utenio“ vyrai skaitys pasakas mažiesiems draugams „Gandrelyje“.

Kovo 2 d. dviejų darželio grupių vaikams pasakas prieš pietų miegą skaitė futbolo akademijos „Utenis“ vadovas Vaidotas Rastenis ir treneris Aurimas Meidus.

Pastarasis atskleidė, kad sulaukęs pasiūlymo skaityti pasakas vaikams, apsisprendė ir sutiko per pusę sekundės – užaugusiam klausantis mamos ir močiutės skaitomų pasakų vyrui jos iki šiol išliko atmintyje. Jis neabejoja, kad pasakos yra labia svarbios mažos asmenybės formavimosi procese.

Mintis kviesti „Utenio“ vyrus skaityti pasakų vaikams kilo po Vasario 16-osios bendro renginio. Tuomet prisiminėme, kad anksčiau tėveliai, seneliai, vyresni mokiniai ateidavo paskaityti vaikams. Bekalbant apie mūsų bendruomenę ir glaudų bendravimą su „Utenos Uteniu“ kilo mintis pasikviesti šiuos vyrus paskaityti pasakų“, – iniciatyvos gimimą prisiminė darželio socialinė pedagogė Rūta Paukštienė.

dsc_2072

Gandrelio“ direktorė Diana Kraujalienė akcentavo, kad ugdymo įstaigose didžiąją dalį darbuotojų sudaro moterys, todėl vaikai džiaugiasi kiekvienu vyriškiu, net remonto darbus vykdančiais darbininkais. Todėl „Pasaka su „Uteniu““ darželinukams – ypatingas įvykis.

Susikaupę klausydami skaitomų pasakų, nuo skaitovų nenuleisdami akių, keturmečiai išgirdo įdomias istorijų, trumpai jas aptarė ir pasidalino jų paliktais įspūdžiais.

Padėkoję vieni kitiems, vaikai – už pasakas, skaitovai – už plačias akis ir dėmesį, visi atsisveikino iki kito penktadienio.

Klubo „Utenos Utenis“ informacija

405 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.