Home » Gallery » Verslas » „Maxima“ jau kyla, „Norfa“ dar laukia eilės

„Maxima“ jau kyla, „Norfa“ dar laukia eilės

„Maxima“ jau kyla, „Norfa“ dar  laukia eilės

.

Daiva ČEPĖNIENĖ

Žmonės Lietuvoje nuolat verkšlena dėl menko darbo užmokesčio, išaugusių produktų, paslaugų kainų po euro įvedimo, tačiau vis tiek perka. Kaip skelbia Finansų ministerija, Lietuvoje 2017 metais gyventojų perkamoji galia išliko stipri dėl sparčiau už kainas augusių disponuojamų pajamų. Esant palankioms darbo rinkos ir kreditavimo sąlygoms, vartojimo išlaidos netgi augo. Tai patvirtina ir besiplečiantis naujų prekybos centrų augimas mūsų šalyje.

Pravažiuojantieji Utenos miesto J. Basanavičiaus gatve, priešais didžiąją „Norfą“ pastebi aptvertoje teritorijoje vykstančias statybas. Čia statoma dar viena „Maxima XX“. Šiuo metu vyksta pradedamieji naujos parduotuvės statybos darbai. Tame pačiame pastate dalį patalpų iš projekto vykdytojo UAB „Basanavičiaus PC“ išsinuomos ir „Ermitažas“. Kaip „Utenos apskrities žinioms“ teigė „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė, siekiant patenkinti pirkėjų poreikius, Utenoje iškils dar viena 2427 kv. m parduotuvė. Naujajame prekybos centre klientams bus siūlomas platus prekių asortimentas. 80 procentų maisto prekių: pieno, duonos gaminių, vaisių, daržovių, šviežios mėsos – bus lietuviškos. Naujojoje Utenos „Maximoje“ veiks ir standartinės, ir savitarnos kasos.

img_0009

Kyla dar vienas prekybos centras / Daivos Čepėnienės nuotraukos

Planuojama, kad naujajame prekybcentryje bus sukurta apie 70 darbo vietų.

Utenos mieste buvo teiktas ir dar vienas leidimas: prekybos centro „Norfa“ statyboms, pastaroji turėtų iškilti šalia Kupiškio kelio Atkočiškėse. Tačiau, kaip teigė Utenos rajono savivaldybės Teritorijų planavimo ir statybų skyriaus vedėjas Nerijus Malinauskas, dėl tam tikrų priežasčių šios parduotuvės statybų Atkočiškėse leidimas kuriam laikui sustabdytas. Tęsti sustabdytus darbus Atkočiškėse bus leista tuomet, kai bus suderinti sutikimai su gretutinių sklypų savininkais.

img_0002

img_0007

maxima

Vizualizacija 

3676 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Ramute sako:

    Kiek gali buti tu parduotuviu statykit imones gaminancias produkcija kad butu daugiau darbo vietu kad neisvazinetu zmones tu parduotuviu jau ir taip daug nebebus ir pirkeju

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.