Home » Nelaimės » Molėtų rajone per gaisrą žuvo neįgalus vyras

Molėtų rajone per gaisrą žuvo neįgalus vyras

Molėtų rajone per gaisrą žuvo neįgalus vyras

Savaitgalį gaisrai siautėjo gyvenamuosiuose namuose, viename iš jų žuvo žmogus.

Kovo 2-osios vidurdienį ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Utenos rajono Utenos seniūnijos Droničėnų kaimo Pakrantės gatvę, kur liepsnojo gyvenamasis namas.

Atvykus vieno aukšto medinio namo pastogė ir vidus buvo uždūminti. Kambaryje degė plastikinėmis dailylentėmis apkaltos lubos, o pastogėje prie dūmtraukio smilko pjuvenos ir spaliai. Gaisro metu išdegė apie 50 kv. m lubų, aprūko kambarys. Buvo išardyta dalis stogo dangos. Gaisro kilimo priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

Praėjus keletui minučių, 12.35 val. gautas pranešimas, kad Saldutiškio seniūnijos Saldutiškio miestelio Liepų gatvėje uždūmintas vieno aukšto Saldutiškio parapijos klebonijos pastatas su mansarda. Ugniagesiams gelbėtojams atvykus, smilko medinė perdanga tarp pirmo pastato aukšto ir mansardos, kambaryje už židinio degė medinė siena. Gaisro metu išdegė ir buvo išardyta apie 12 kv. m medinių lubų bei apie 15 kv. m medinės sienos. Aprūko pirmo aukšto vidus. Gaisro kilimo priežastis ta pati – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai.

Kovo 3 d. popietę tragediją įvyko Molėtų rajone. Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad Dubingių seniūnijos Drąsių kaimo Šilo gatvėje dega gyvenamasis namas. Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į įvykio vietą, vieno aukšto rąstinis, medinėmis dailylentėmis apkaltas gyvenamas namas degė atvira liepsna. Pastato stogas dengtas šiferio danga. Prieš atvykstant gelbėtojams, šalia gyvenę žmonės iš degančio namo spėjo išnešti neįgalų jo savininką. Atvykę GMP medikai nukentėjusį vyrą bandė gaivinti, tačiau nesėkmingai – buvo konstatuota mirtis. Gaisro metu sudegė namo stogas, perdengimas. Išdegė pastato vidus, sudegė name buvęs turtas. Labiausiai tikėtina gaisro priežastis – kietojo kuro krosnių eksploatavimo reikalavimų pažeidimas.

Parengta pagal Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pranešimą

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

imgp3296

imgp3301

539 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.