Home » Sportas » Per rungtynes su „Lietuvos rytu“ – „Rokiškio sūrio“ dovanos ir simbolinė Nepriklausomybės deklaracija

Per rungtynes su „Lietuvos rytu“ – „Rokiškio sūrio“ dovanos ir simbolinė Nepriklausomybės deklaracija

Per rungtynes su „Lietuvos rytu“ – „Rokiškio sūrio“ dovanos ir simbolinė Nepriklausomybės deklaracija

Šeštadienį, kovo 10 d.,  šalies krepšinio mėgėjų žvilgsniai kryps į Uteną. Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) rungtynėse susitiks vietos „Juventus“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubai.

Šių komandų mačai jau ne vienerius metus kelia išskirtinį susidomėjimą, o įtampa dar labiau išaugo po Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio dvikovos. Tuomet uteniškiai svečiuose po pratęsimo pralaimėjo 88:91, o Utenoje vis dar liejasi apmaudas dėl galimos kitokios rungtynių baigties.

Kol „Juventus“ vyr. treneris Žydrūnas Urbonas su savo štabu rengia planą, kaip įveikti sostinės klubą, norime atkreipti sirgalių dėmesį, jog šeštadienį Utenos arenoje jūsų laukia ne vien krepšinio rungtynės.

Lietuvai švenčiant atkurtos valstybės šimtmetį, visus į areną atvykusius žmones kviesime sudalyvauti simbolinėje akcijoje. Arenos fojė krepšinio mėgėjai bus kviečiami pasirašyti simbolinę Nepriklausomybės deklaraciją, kuri vėliau bus įteikta Lietuvos Šimtmečio sekretoriatui.

Prie Šimtmečio minėjimo prisidės ir vienas didžiausių „Juventus“ rėmėjų – „Rokiškio sūris“. Vienos minutės pertraukėlių metu krepšinio mėgėjams į tribūnas bus išdalinta šimtas varškės sūrelių.

Šios rungtynės neeiline švente taps ir „Raudonųjų velnių“ klubui, kuris mačo metu paminės savo gimimo dieną. Specialią dovaną sirgaliams jau paruošė ir „Juventus“ klubas, o patys „Raudonieji velniai“ žada tribūnose turėti tiek narių, kiek pastaraisiais metais dar nėra buvę.

Kviečiame visus jau dabar įsigyti bilietus į artėjantį šeštadienio mačą. Tai padaryti galite „Maxima“ informacijos kasoje, kino namuose „Taurapilis“, Turizmo informacijos centre bei internetu www.tiketa.lt.

Utenosjuventus.lt

V. Gimžausko nuotrauka

463 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.