Home » Gallery » Pramogos » Violončelės virtuozas Ian Maksin ir Vilnius Guitar Trio surengs įspūdingą pasirodymą Utenoje

Violončelės virtuozas Ian Maksin ir Vilnius Guitar Trio surengs įspūdingą pasirodymą Utenoje

Violončelės virtuozas Ian Maksin ir Vilnius Guitar Trio surengs įspūdingą pasirodymą Utenoje

Violončelės virtuozas ir kompozitorius iš JAV Ian Maksin ir Vilnius Guitar Trio su intriguojančia programa „Come Together” pasirodys penkiuose Lietuvos miestuose. Koncertų meninė programa labai plati ir įvairi – nuo auksinės klasikos iki ugningų tango, džiazo ir roko kompozicijų. Skambės J. S. Bach, A. Piazzolla, Led Zeppelin, The Beatles, Ch. Corea, B. Goodman, The Eagles, D. Ellington, I. Maksin, Sting ir kitų visame pasaulyje pripažintų kompozitorių kūriniai.

2017 metais atlikėjas Ian Maksin koncertavo Lietuvoje ir susilaukė didelio pasisekimo didžiuosiuose šalies miestuose. Publika liko sužavėta virtuozo profesionalumu ir nuoširdžiu muzikavimu. Solistas ir įvairios sudėties tarptautinių ansamblių dalyvis su koncertais apkeliavęs daugiau negu trisdešimt pasaulio šalių, muzikuoja prestižinėse Amerikos, Europos, Azijos koncertinėse salėse kartu su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Andrea Bocelli, Sting, Gloria Estefan, Barry Gibb ir kt.

Šiais metais Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Lietuvoje ir „Arts Libera International“ organizuojamas turas yra JAV kultūrinių mainų „Arts Envoy“ programos dalis, kuri atveria galimybes vaisingam kultūriniam dviejų šalių dialogui. Šis turas, vienijantis Lietuvos ir JAV muzikus, yra dalis JAV ambasados pristatomos kultūrinės programos, skirtos Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui paminėti.

„Come Together” – renginys kokybiško meno gerbėjams bei muzikos mylėtojams, kurie išgirs ne tik virtuoziškas improvizacijas, netikėtas harmonijas, bet ir sulauks malonių staigmenų.

KONCERTAS VYKS:

Kovo 17 d. 18 val. Utenos kultūros centre.

Bilietus į renginį platina Tiketa ir Utenos kultūros centro kasa.

ian_maksin_a2_utena_spaudai j-boehm-portrait

426 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.