Home » Nusikaltimai » Uteniškiai bus teisiami dėl sunkių nusikaltimų

Uteniškiai bus teisiami dėl sunkių nusikaltimų

Uteniškiai bus teisiami dėl sunkių nusikaltimų

 

Du uteniškiai netrukus sės į teisiamųjų suolą ir bus teisiami už grasinimą šaunamuoju ginklu, neteisėtą reikalavimą pinigų, automobilio vagystę. Vienas jų – nepilnametis, todėl antrasis kaltinamasis bus teisiamas ir dėl vaiko įtraukimo į nusikalstamą veiklą.

Utenos rajono gyventojas V. V. į teisėsaugos pareigūnų akiratį pakliuvo dėl pernai galimai įvykdytų nusikaltimų – turto prievartavimo bei plėšimo veikiant organizuotoje grupėje, kurią jis, įtariama, ir subūrė.

Įtariama, kad pernai spalį V. V. kartu su vienu nepilnamečiu ir ikiteisminio tyrimo metu nenustatytu asmeniu užpuolė uteniškį, ankstų rytą prie namų sėdantį į savo automobilį. Vyras, kuriam užpuolikai pagrasino šaunamuoju ginklu, buvo surakintas antrankiais, pasodintas į keleivio sėdynę ir vežiojamas po Utenos apylinkes. Grasinant susidorojimu ir smurtaujant, iš jo buvo reikalaujama pinigų. Pagrobtas automobilis vėliau rastas Vokietijoje.

Taip pat įtariama, kad V. V. pernai birželį viename Utenos autoservise teleskopine lazda smogė vyrui į ranką ir grasino šaunamuoju ginklu.

Kartu su V. V. į teisiamųjų suolą sėsiantis nepilnametis kaltinamas ne tik plėšimu ir turto prievartavimu veikiant organizuotoje grupėje, bet ir dar vienu plėšimu. Įtariama, kad pernai vasarą jis naktiniame klube sumušė kitą vaikiną, o nukentėjusiajam išėjus į kiemą – atėmė telefoną ir laikrodį.

Ikiteisminį tyrimą atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, jiems vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Saulius Daunoravičius.

Baudžiamasis kodeksas už turto prievartavimą, veikiant organizuotoje grupėje, numato laisvės atėmimą nuo 3 iki 10 metų, o už plėšimą – nuo 2 iki 10 metų.

Byla perduota Utenos apylinkės teismo Utenos rūmams.

LR prokuratūra

730 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.