Home » Gallery » Aktualijos » Registrų centras kviečia uteniškius pasitikrinti duomenis apie save

Registrų centras kviečia uteniškius pasitikrinti duomenis apie save

Registrų centras kviečia uteniškius pasitikrinti duomenis apie save

 Registrų centras tęsia Klientų dienų maratoną ir balandžio 19 d. (ketvirtadienį) kviečia gyventojus į Utenos filialą. Jame apsilankę Utenos ir aplinkinių miestelių gyventojai galės gauti aktualią informaciją apie juos Registrų centro tvarkomuose registruose sukauptus duomenis ir pasikonsultuoti jiems rūpimais įmonės veiklos klausimais.

Daugelis supranta duomenų apie gyventojus, verslą ar nekilnojamąjį turtą registravimo svarbą, tačiau toli gražu ne kiekvienas žmogus žino, kokią informaciją apie jį yra sukaupusi valstybė. Registrų veiklą reglamentuojantys teisės aktai garantuoja teisę kartą per metus duomenis apie save gauti neatlygintinai, todėl Registrų centras siūlo gyventojams nepraleisti progos pasinaudoti šia galimybe.

Pagrindinių valstybės registrų tvarkytojas šįkart kviečia su asmeniniais duomenimis susipažinti Utenos ir aplinkinių miestelių gyventojus. Šia iniciatyva Registrų centras skatina žmones pasidomėti valstybės registruose apie juos kaupiamais duomenimis ir neatlygintai pasitikrinti jų aktualumą bei teisingumą.

Klientų diena Registrų centro Utenos klientų aptarnavimo padalinyje (Kauno g. 20) vyks balandžio 19 d. nuo 8:00 iki 17:00 val.

Gyventojai, kurie šiais kalendoriniais metais dar nėra pasinaudoję galimybe neatlygintinai sužinoti apie save tvarkomus duomenis, Utenos filiale pateikę atitinkamą prašymą galės nemokamai susipažinti su Nekilnojamojo turto, Juridinių asmenų ir Gyventojų registruose apie juos kaupiama informacija.

Be to, atvykę į Utenos klientų aptarnavimo padalinį, gyventojai turės galimybę pasikonsultuoti jiems rūpimais Nekilnojamojo turto kadastro ir registro, statinių kadastro duomenų nustatymo ir Juridinių asmenų registro klausimais, o nurodę konkretų nekilnojamąjį daiktą, klientai taip pat galės sužinoti masinio vertinimo būdu vertinamų nekilnojamojo turto objektų aktualią rinkos vertę.

Klientų dienos metu informacija žodžiu bus teikiama tik apie atvykusį asmenį, todėl norėdami sužinoti asmeninius duomenis, gyventojai turės pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę).

Atkreipiame dėmesį, kad su iniciatyva nesusiję gyventojų užsakymai Klientų dienos Utenos filiale metu bus vykdomi įprastine tvarka.

612 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.