Home » Gallery » Pramogos » Uteną aplankys gausiausias renginys – ,,Didžioji pavasarinė mugė’’

Uteną aplankys gausiausias renginys – ,,Didžioji pavasarinė mugė’’

Uteną aplankys gausiausias renginys – ,,Didžioji pavasarinė mugė’’

Jau balandžio 28 dieną, šeštadienį, Uteną pasieks išskirtinė šventė – ,,Didžioji pavasarinė Utenos mugė’’. Kasmet organizuojamas renginys kaip įprasta nusidrieks Utenio aikštėje, kur miesto svečius ir gyventojus pasitiks virš 150 prekybininkų iš įvairiausių šalies kampelių. Nuo 10 iki 16 valandos vyksiančioje mugėje sutiksime: ūkininkus, sodininkus, tautodailininkus, amatininkus ir kitus įvairiausius gamintojus. Šiemet renginyje lankytojų lauks pramogos bei organizatorių rengiamos staigmenos.

Per 150 prekybininkų iš visos Lietuvos

Įsigyti sodinukų, daigų, sulaukti konsultacijos iš sodininkų ir daržininkų lūpų? Paragauti lietuviškos duonos? Susitikti su artimu ir pasidžiaugti atgijusia gamta – viskas vienoje vietoje ,,Didžiojoje pavasario mugėje’’! Centrinė Utenos aikštė bus kupina visko: šviežiai rūkytos mėsos, žuvies gaminių, natūralios duonos, kepinių, dekoratyvių augalų, vaismedžių, lauko baldų dirbinių iš medžio, rankų darbo vegetarinių saldumynų, prieskonių, arbatų, medaus džemų, latviškų saldainių, žvakių, keramikos, papuošalų, drabužių ir dar daug visko.

Sodo ir daržo naujienos

Tarp gausos mugininkų specialiai išskirta zona – sodinukams. Beveik 20-tyje prekybos vietų bus nestokojama pasirinkimo. Dekoratyviniai lauko augalai,vaismedžiai, vaiskrūmiai, daigai ar sėklos – viską rasite Utenio aikštėje balandžio 28 dieną vyksiančioje ,,Didžiojoje pavasarinėje Utenos mugėje’’. Čia pat lankytojai bus mielai konsultuojami jiems kilusiais klausimais, jų lauks nemokamos sodinukų sodinimo paslaptys, patarimai, kaip puoselėti ir prižiūrėti savo sodus ir daržus bei galimybė įsigyti dar neturimų rūšių augalų.

Renginyje – pramogos dideliam ir mažam

Nuo 10 iki 16 val. vyksianti ,,Didžioji pavasarinė Utenos mugė’’ stebins ir pramogų gausa, kurios sutrauks tiek didelius, tiek mažus. Miesto centre vyksianti mugė kvies išmėginti savo taiklumą šaudyme iš lankų, o mažuosius leidus oros sąlygoms džiugins batutais. Taip pat kvies pasilepinti ir cukraus vata, o žaismingu prisiminimu taps renginyje įsigyti margaspalviai helio balionai.

Tradicijas kuriame kartu

Pavasarį atgijusia gamta, gaiviu oru, pasiruošimu sodui ir daržui, – visu tuo, pasidžiaugti kviečianti ,,Didžioji pavasarinė Utenos mugė’’ buria ne tik viso miesto, bet ir apskrities gyventojus. ,,Tradicijas kuriame ir palaikome kartu’’- su tokiu šūkiu organizatoriai kviečia prisijungti ir gerai praleisti laiką renginyje.

Daugiau informacijos:

festivus.lt arba kontaktiniu telefonu: +370 670 42441.

8118 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.