Home » Nusikaltimai » Ignalinoje operatyviai sulaikytas automobilių vagišius

Ignalinoje operatyviai sulaikytas automobilių vagišius

Ignalinoje operatyviai sulaikytas automobilių vagišius

Policija gavo  ignaliniečio pranešimą, kad Ignalinos m., automobilių stovėjimo aikštelėje Ateities g., išdaužus jam priklausančio automobilio „Land Rover Discovery“ keleivio pusės galinį langą nakties metu buvo įsibrauta į vidų. Automobilį pasikėsinta pavogti, bandant pritaikyti raktą. Sugadinta užvedimo spynelė, bet automobilio nepavyko užvesti. Pavogti įvairūs daiktai. Padaryta 240 eurų turtinė žala.
Tą pačią naktį kitas ignalinietis pastebėjo, jog iš automobilių stovėjimo aikštelės Ateities g., pagrobtas jam priklausantis automobilis „Ford Galaxy“. Signalizacija neįrengta. Nuo vagysčių automobilis nedraustas. Padaryta 1 500 eurų turtinė žala. Vėliau šis automobilis rastas apgandintas įvažiavus į akmeninę tvorą.
Apie 3 val. gautas Strigailiškio kaimo gyventojo pranešimas, kad namo kieme pastebėjo nepažįstamą vyriškį, kuris įsibrovė į jam priklausantį nerakintą automobilį „Renault Megane Scenic“, bandė prasukti užvedimo spynelę ir pagrobti automobilį. Tačiau nusikalstama veika nebuvo įvykdyta ir asmuo iš įvykio vietos pasišalino, nes išbėgo pranešėjas į gatvę. Apgadinta automobilio prietaisų apdaila. Automobilyje signalizacija neįrengta.
Gavus pranešimus Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariate dėl nusikaltamų veikų buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai.
Policijos pareigūnai operatyviai nustatė įtariamąjį, tai 25-rių metų jaunuolis, neturintis pastovios gyvenamosios vietos ir tik š. m. balandžio 10 d. paleistas iš įkalinimo įstaigos. Policijai asmuo yra žinomas ir jau teistas už analogiškas nusikalstamas veikas.  Įtariamasis šias nusikaltamas veikas padarė būdamas neblaivus.
Šiuo metu įtariamasis suimtas 3 mėn. ir laukia Ignalinos rajono apylinkės teismo nuosprendžio.
Taip pat policija nustatinėja galimai vogtų daiktų priklausomybę rastų pas įtariamąjį asmenį. Prašome gyventojus kreiptis pas Veiklos skyriaus tyrėja Daiva Mačanienę, tel. 8 700 65334.
Policijos pareigūnai pataria – būkite itin atidūs ir nepalikite savo automobilio be priežiūros net tuomet, kai nuo jo pasitraukiate vos trumpam laikui. Niekada nepalikite atrakintų durų ar atidarytų langų bei stoglangių, net jeigu išeinate trumpam. Jei laikote automobilį kieme, statykite jį gerai apšviestame kiemo plote, arčiau savo buto langų, įsitikinkite, kad jį užrakinote, uždarėte langus ir stoglangį. Net palikdami automobilį savo garaže, spynoje nepalikite užvedimo raktelių, įjunkite apsauginę signalizaciją. Nepamirškite užrakinti paties garažo. Nepalikite savo asmeninių net ir nevertingų daiktų automobilyje. Vagis negali žinoti, kad Jūsų rankinėje ar švarko kišenėje nėra nieko vertingo.

Utenos apskrities VPK informacija

639 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. topas parašė:

    Policijos pareigūnai pataria – būkite itin atidūs ir nepalikite savo automobilio be priežiūros net tuomet, kai nuo jo pasitraukiate vos trumpam laikui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.