Home » Kultūra » Kviečiame teikti kandidatus kasmetinei literatūrinei Antano Miškinio premijai

Kviečiame teikti kandidatus kasmetinei literatūrinei Antano Miškinio premijai

Kviečiame teikti kandidatus kasmetinei literatūrinei Antano Miškinio premijai

Primename, kad Utenos rajono savivaldybė yra įsteigusi kasmetinę literatūrinę poeto Antano Miškinio premiją. Premija autoriui skiriama už geriausią naują poezijos knygą, išleistą per praėjusius dvejus kalendorinius metus, kurioje atskleidžiama aukštaitiška – utenietiška dvasia, atspindinti Aukštaitijos regiono etninius motyvus, tradicijas ir istorinę atmintį. Šiemet premija bus teikiama birželio 17 d., Juknėnuose, A. ir M. Miškinių literatūrinėje – etnografinėje sodyboje (Utenos rajonas, Daugailių seniūnija). Laureatas, kuriam skiriama premija, yra nustatomas konkurso būdu.

Kandidatus Antano Miškinio literatūrinei premijai gauti gali siūlyti kūrybinės sąjungos, asociacijos, leidyklos ir patys autoriai iki 2018 m. gegužės 18 d. Kiekviena teikiančioji institucija arba patys autoriai kartu su dviem poezijos knygų egzemplioriais turi pateikti autoriaus kūrybinę biografiją ir kūrinio recenziją. Nepriimamos ir nevertinamos rinktinės, raštai, pakartotiniai leidimai, knygos, išleistos po poeto mirties, kelių autorių rinkiniai ir almanachai.

Autorių kūrybines biografijas, kūrinių recenzijas ir 2 knygas siųskite adresu: Utenos rajono savivaldybės administracija, Kultūros skyrius, Zitai Mackevičienei, Utenio a. 4, LT-28503, Utena.

Detalesnė informacija teikiama tel. 8 389 64013, 8 686 62331, el. paštas zita.mackeviciene@utena.lt.

Utenos rajono savivaldybės administracija

830 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.