Home » Gallery » Aktualijos » „Axis Industries“ sudarė 7 mln. eurų vertės rangos sutartį su Visagino savivaldybe

„Axis Industries“ sudarė 7 mln. eurų vertės rangos sutartį su Visagino savivaldybe

„Axis Industries“ sudarė 7 mln. eurų vertės rangos sutartį su Visagino savivaldybe

 

Kompanija „Axis Industries“, vienijanti Lietuvos pramonės ir energetikos bendroves, su Visagino savivaldybe pasirašė 7 mln. vertės sutartį, kuria numato Visagine modernizuoti 175 šilumos punktus ir subalansuoti 189 daugiabučių vidaus šildymo ir karšto vandens sistemas.
„Netrukus prasidėsiantys darbai – jau antras Visagino centralizuoto šildymo sistemos modernizavimo etapas, kurį įgyvendina mūsų įmonė. Prieš 5 metus Visagino mieste sėkmingai užbaigėme pirmąjį centralizuoto šildymo sistemų modernizavimo etapą, kurio metu atnaujinome 242 šilumos punktus“, – pranešime sako „Axis Industries“ generalinis direktorius Mantas Galdikas.
Kaip akcentuojama pranešime, „Axis Industries“ Kazlų Rūdoje gamins šilumos punktus ir įrangą montavimui, išplės Visagino savivaldybės serverį nuotoliniam mazgų valdymui ir tieks įrangą, skirtą daugiabučių vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų balansavimui.
Nurodoma, kad balansavimo darbus vykdys „Svertas group“. Ši įmonė taip pat parengs darbo projektus, montuos šilumos punktus ir įrengs jiems skirtas patalpas namuose.
Renovacijos projektą planuojama įgyvendinti per 2 metus.

ELTA informacija

1252 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.