Home » Gallery » Pramogos » Laiveliai plauks į vasarą

Laiveliai plauks į vasarą

Laiveliai plauks į vasarą

Džiaugsmingai švenčiant Tarptautinę vaikų gynimo bei pirmąją vasaros dieną, Utenos miesto sodas taps didžiausiu Aukštaitijos laivelių uostu. Jau trečius metus jame vyks laivelių leidimo šventė. 

Laiveliu į vasarą – tai renginys, kuris suburia šeimas, mokyklas ir darželius dėl vieno ryškiaspalvio vasariško nuotykio!

Kviečiame vaikus, tėvelius, senelius, kaimynus, draugus ar bedraklasius pasigaminti laivus, juos papuošti ir atsinešti į miesto sodą. 

Upės pakrantėje veiks laivelių gaminimo dirbtuvės skirtos vaikams, kurie nespėjo jų pasigaminti.

Šventės dalyvių taip pat lauks:
linksmybės
koncertas
piešimas ant veidukų
piratiškas kliūčių ruožas
milžiniški muilo burbulai
žonglieriai 

ir dar daug daug pokštų bei netikėtumų!

Renginį vainikuojantis laivelių leidimas upe yra mažųjų dalyvių laukiaumiausia dalis! Greičiausiems, spalvingiausiems, tautiškiausiems, kūrybiškiausiems, išradingiausiems, ekologiškiausiems, linksmiausiems, keisčiausiems, puošniausiems ir kitiems -iausiems laivelių kapitonams bus įteikti apdovanojimai ir diplomai. 

Tėveliai irgi galės varžytis rungtyse, kuriose galės patirti vaikiško džiaugsmo ir laimėti vertingų prizų.

Renginio tikslas yra sukurti vaikų širdelėse šventę ir parodyti, kad jie yra svarbūs ne tik Tėveliams, bet ir visai miesto bendruomenei.

? POKŠT kviečia atsiraitoti rankoves ir kartu su vaikučiais kurti savo svajonių laivelius, o tapus jų kapitonais – drąsiai išplaukti!

laiveliu-svente

1809 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.