Home » Gallery » Aktualijos » Uteniškių reakcija į laikinus nepatogumus Aušros gatvėje

Uteniškių reakcija į laikinus nepatogumus Aušros gatvėje

Uteniškių reakcija į laikinus nepatogumus Aušros gatvėje

Daiva ČEPĖNIENĖ

Nuo gegužės 21 dienos Utenoje esančios Aušros gatvės atkarpa, šalia prekybos centro „Maxima“, buvo uždaryta. Planuojama, kad čia pradėti vykdyti paviršinių nuotėkų tinklų ir jiems priklausančios infrastruktūros rekonstrukcijos darbai bus vykdomi iki rugsėjo 1 dienos. Remontuojama gatvės dalis bus perkasta, todėl transporto eismas šia gatvės dalimi draudžiamas. Automobiliai nukreipiami apylanka. Žodžiu miesto gyventojai savo tikslo vietą gali pasiekti važiuodami Vaižganto, Užpalių ir J. Basanavičiaus gatvėmis. Paklausėme uteniškių, kaip jie vertina laikinus nepatogumus vienoje iš centrinių miesto gatvių.

„Maximos“ automobilių stovėjimo aikštelėje sutiktos jaunos moterys Viktorija ir Donata teigė, gyvenančios netoli, o kad atvažiuotų į „Maximą“ turi važiuoti kone per visą miestą. Anot pašnekovių, eismo ribojimo klausimą Aušros gatvėje reikėjo spręsti kitaip, uždarant tik vieną eismo juostą. „Tvarkoma tik viena gatvės pusė, bet užtvertos abi. Nematau tikslo kodėl reikėjo užtverti abi puses. Viniuje taip pat būna tvarkomi gatvių ruožai, žymiai ilgesni nei čia ir tai paliekama viena eismo pusė pravažiavimui. Organizuojant darbus galima buvo remtis užsienio šalių praktika. Ten tvarkant greitkelių didžiules atkarpas ir tai paliekama viena pusė autotransporto priemonių judėjimui. O čia tokia mažytė atkarpėlė ir tai uždarė abi eismo puses“, – kalbėjo Donata. Moterys įsitikinusios, kad Aušros gatvėje vykstantys paviršinių nuotėkų rekonstrukcijos darbai tikrai netruks iki rugsėjo 1 dienos. „Dar ir spalio mėnesį darbai nebus baigti. Juk matosi, kaip darbininkai vieną plytą neša vos ne visą dieną. Šiaip tai viskas čia gerai, tik reikėjo geriau apgalvoti eismo judėjimą ir visiškai neuždaryti gatvės arba riboti eismą valandomis. Pavyzdžiui ryte, kai gatvėse kamščiai uždaryti, dienos metu, kai eismo intensyvumas mažesnis, atidaryti“, – viena kitai antrino uteniškės.

„Aušros gatvę jau seniai reikėjo tvarkyti, čia buvo baisu. Duobė ant duobės. Aš jau seniai keikiausi, kaip negali sutvarkyti šitos gatvės. Dabar kaip ir išgirdo mano žodžius. Nors čia dar ne gatvės remonto darbai, bet be reikalo gi niekas nieko nedarys. Jeigu tvarko nuotėkų tinklą, vadinas reikia. Padarytos apylankos, apvažiuoti nėra sunku“, – tikino Edvinas į Uteną atvykęs iš kaimyninio miesto.

<…>

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio, gegužės 26 d. „ Utenos apskrities žiniose“ 

img_0124

Aušros gatvės remonto darbai užtruks iki rugsėjo mėnesio / Daivos Čepėnienės nuotraukos

img_0131 img_0129 img_0124 img_0128 img_0135 img_0136 img_0126

6246 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments 5 komentarai

 1. Anonimas parašė:

  Jo ir į darbą ir iš darbo nuo baldų centro pėstute iki bibliotekos,priverstinė mankšta

 2. Vilma parašė:

  Viskas cia gerai, reikia dziaugtis, kad miestas tvarkosi ir grazeja, o truputi paeiti pestute i sveikata visiems 😉

 3. Anonimas parašė:

  Labai nepatogu.. vežti vaikus į darželį, reikia apsukti nemažą ratelį norint jį pasiekti, taip pat ir pasiimant…

 4. Ramūnas parašė:

  Baikit raudoti visi.Čia gi ne koks nors Naujorkas,o tik Utena -viens ,du ,trys žingsniai ir jau kitam Utenos gale.

 5. Jeronimas parašė:

  Tai ką,tik šią atkarpą tvarkys 3 su virš mėnemsio?Gal jiems valandinis atlygis?Dėl nepatogumų,tai nereikia čia bambėti.Vaikščiokit pėsti ir galėsit eiti teisiai.O įdomu,tvarko melioracija?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.