Home » Gallery » Pramogos » Tarp ,,Vasaros liūtų 2018 “ – Zarasų ir Anykščių turizmo paslaugų teikėjai

Tarp ,,Vasaros liūtų 2018 “ – Zarasų ir Anykščių turizmo paslaugų teikėjai

Tarp ,,Vasaros liūtų 2018 “ – Zarasų ir Anykščių turizmo paslaugų teikėjai

Lietuvos kurortų asociacija Lietuvos valstybingumo šimtmečio metais pradėjo naują veiklą – Garbės nominaciją ,,Vasaros liūtas 2018“ devyniose kategorijose tikslu išryškinti pajėgiausius kurortams aktualių veiklų organizatorius bei paslaugų teikėjus. Gegužės 26-ąją dieną Zarasuose Zaraso ežero salos paplūdimyje ,,GlassRemis“ pagaminti meninio stiklo dirbiniai įteikti ryškiausiems Lietuvos kurortų ir kurortinių teritorijų atstovams. Lietuvos ežerų ir pirmoji Lietuvos kultūros sostinė Zarasai pasirinkti pilotiniam renginiui iniciatorių teisėmis.

 ,,Vasaros liūtas 2018“ už kurortinių paslaugų inovacijas ir SPA paslaugų plėtrą Lietuvos verslo konfederacijos rekomendacija įteiktas ,,Vytautas Mineral SPA“ (UAB ,,SPA Birštonas“). Anot Lietuvos verslo konfederacijos generalinio direktoriaus Algimanto Akstino ,,jau 2017 m. ,,Vytautas Mineral SPA“ buvo pripažintas inovatyviausiu SPA centru Europoje ir profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse. Lietuvos verslo konfederacijos nuomone, šis centras ne tik teikia aukščiausio lygio inovatyvias paslaugas, bet ir skatina turizmo į Lietuvą plėtrą. Nominaciją atsiėmė ,,Vytautas Mineral Spa“ Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė Justina Žuklytė, kuri pabrėžė, jog ,,Vytautas Mineral SPA“ yra mobili, lanksti ir inovatyvi bendrovė. Nominaciją įteikė Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas, Europos Sąjungos Regionų komiteto viceprezidentas Arnoldas Abramavičius.

 ,,Vasaros liūtas 2018“ patraukliausiam rinkodaros projektui Turizmo departamento prie Ūkio ministerijos rekomendacija atiteko Birštono miesto savivaldybei už rinkodaros projektą ,,Birštono kulinarinis žemėlapis“. Šio projekto idėjos autorės mero patarėja Rimantė Kurkauskaitė ir Sandra Pilkauskienė, KOKO PR, Viešųjų ryšių agentūra. Birštono merė Nijolė Dirginčienė, dėkodama už rinkodaros nominaciją, delegavo ją atsiimti Birštono miesto savivaldybės Bendrojo skyriaus vyriausiąjį specialistą Aleksą Trakį su žmona Irena. Nominaciją ir specialias dovanas apsilankyti Anykščių turistiniuose objektuose įteikė Julija Pilkauskaitė, Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro verslo specialistė.

capture

 ,,Vasaros liūtas 2018“ patraukliausiam viešbučiui Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos rekomendacija – viešbučiui ,,SPA Vilnius“ Anykščiuose bei Druskininkuose. Pasak SPA VILNIUS generalinio direktoriaus Valdo Trinkūno ,,tai svarbus ir garbingas SPA Vilnius laimėjimų ir apdovanojimų papildymas. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad posakis ,,savoje šalyje pranašu nebūsi“ yra paneigtas, ir kad ilgametis SPA VILNIUS komandos darbas, tobulėjimas ir lyderystė yra vertinami ne tik tarptautiniuose vandenyse, bet ir savo šalyje. Už tai, kas mes esame, ko pavyko pasiekti pirmiausia dėkojame savo klientams, kurie kaskart verčia mus iš komforto zonos bei skatina nesustoti. Ir, be abejo, darbuotojams, kurie vadovaujasi aukščiausiu svetingumo principu ,,MES NESAKOME ,,NE“ SAVO KLIENTAMS“. Visa tai esame mes – SPA VILNIUS Druskininkuose, Anykščiuose ir Vilniuje. Darkart ačiū už pasitikėjimą, tikėjimą ir postūmį ,,neužmigti ant laurų“! ,,SPA VILNIUS“ skirtą nominaciją ir Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro dovaną – Gintaro Sino vyno degustaciją – įsipareigojo pristatyti Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. 

,,Vasaros liūtas 2018“ patraukliausiam restoranui Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos rekomendacija skirtas Apvalaus stalo klubo restoranui Trakuose. Apvalaus stalo klubas /BONA Pizzeria & Lounge Generalinė direktorė Rasa Šnaiderienė, dėkodama už įvertinimą, nominaciją atsiimti delegavo vyriausiąją restorano padavėją – somelje Jolantą Žuromskienę, kuri jau septynis metus dirba restorano prestižui. Nominaciją įteikė Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Renius Kisielius. ,,Vasaros liūtas 2018“ patraukliausiam kūrybinių ar kultūrinių industrijų gamintojui Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos rekomendacija įteiktas VšĮ ,,Anykščių menų inkubatorius – menų studija“. Nominaciją įteikė Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos direktorė Roma Survilienė, o atsiėmė devynių narių VŠĮ ,,Anykščių menų inkubatorius – menų studija“ komanda ir direktorė Daiva Perevičienė.

 ,,Vasaros liūtas 2018“ patraukliausiai kaimo turizmo sodybai Lietuvos kaimo turizmo asociacijos rekomendacija skirtas ,,Švento sodyba“ savininkams Gintarui ir Inai Ulianskams. Anot Lino Žabaliūno, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos prezidento, ,,sodyba yra Gražutės regioniniame parke, Švento ežero kraštovaizdžio draustinyje, prie Švento ežero. Šio ežero vanduo yra vienas švariausių ir skaidriausių Lietuvoje. Gražutės parko giria ir miškai užima apie 55 proc. teritorijos, apie penktadalį parko teritorijos sudaro vandens telkiniai. Vaizdingoje parko teritorijoje yra įrengti pažintiniai dviračių takai. Sodyba įsikūrusi miško laukymėlėje, atokiai nuo pagrindinių kelių, šalia nėra kitų gyventojų. Iki ežero 700 m. miško takeliu. Jūsų laukia jauki, rami aplinka gamtos apsuptyje“. Į renginio vedėjo Jono Nainio klausimą, kaip pavyksta būti išskirtiniais tokioje gausybėje Lietuvos kaimo turizmo sodybų, Gintaras Ulianskas atsakė, jog teikia tokias paslaugas, kokias norėtų gauti patys. Nominaciją ir specialias dovanas apsilankyti Ignalinos turistiniuose objektuose įteikė Ignalinos rajono turizmo informacijos centro direktorė Marija Garejeva.

 ,,Vasaros liūtas 2018“ patraukliausiam tautinio paveldo produkto gamintojui Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos rekomendacija skirtas  Anykščių rajono tradicinių amatų centrui Niūronių kaime. Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro direktorius Aurimas Gudas nominaciją pristatyti šeimininkams įpareigojo VšĮ ,,Anykščių menų inkubatorius – menų studija“ specialistę.

v-visockiene-foto-32

 ,,Vasaros liūtas 2018“ patraukliausiam kultūros paveldo objekto pristatymui ar kultūros kelio plėtojimui Kultūros paveldo departamento prie Ūkio ministerijos rekomendacija įteiktas Palangos miesto savivaldybei už grafų Tiškevičių alėjos rekonstrukciją ir viešosios erdvės sutvarkymą, nukeliant į XIX a. pab. – XX a. pr. laikotarpį. Tiškevičių alėja lankytojai patenka į Palangos Kurhauzo teritoriją. Alėją puošia grafų Sofijos ir Felikso Tiškevičių skulptūros. Nominacija įteikta Palangos miesto mero patarėjai Jurgitai Vanagienei. Ją įteikė Lietuvos kurortų asociacijos Garbės nominacijos idėjos autorė Daiva Šukštulienė, Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja. Pasak D. Šukštulienės ,,tik viena iš devynių nominacijų – ,,už investicijas“ – per pilotiniam renginiui skirta trumpą laiką nerado savo partnerio ir savininko, todėl ,,Vasaros liūtas 2018“ už investicijas Lietuvos kurortuose ir kurortinėse teritorijose“ perduotas pristatyti Lietuvos kurortų asociacijos prezidentui Dariui Jasaičiui, kuris patikėjo naujos idėjos svarba. Devintoji nominacija bus įteikta Anykščiuose, daugiausiai ,,Vasaros liūtų 2018“ pelniusioje kurortinėje savivaldybėje, pasibaigus aktyviam kurortiniam sezonui.“

Zarasų r. savivaldybės administracija

capture 

 

2063 Iš viso matė 5 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.