Home » Gallery » Aktualijos » Utenos policija dėkoja dingusią nepilnametę padėjusiam surasti vyžuoniškiui

Utenos policija dėkoja dingusią nepilnametę padėjusiam surasti vyžuoniškiui

Utenos policija dėkoja dingusią nepilnametę padėjusiam surasti vyžuoniškiui

2018 m. gegužės 31 d. Utenos miesto gyventoja kreipėsi į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus dėl savo nepilnametės dukros dingimo. Utenoje gyvenanti nepilnametė, gegužės 28 d. nieko nepranešusi motinai, išėjo iš namų ir negrįžo, telefonu neatsiliepė. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai Edmundas Mačėnas ir Ernestas Vanagas gavę pranešimą apie šį įvykį, ėmėsi visų įmanomų veiksmų, siekdami surasti dingusią nepilnametę. Per tris valandas nuo motinos pranešimo, nepilnametė buvo surasta gyva ir sveika bei perduota motinos globai. Tai buvo padaryta jaunojo policijos rėmėjo Aurimo Paškevičiaus dėka, kuris greitai ir operatyviai policijos pareigūnams padėjo surasti dingusią merginą.

Birželio 6 d. A. Paškevičių, kartu su mama, priėmė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas. Jaunajam policijos rėmėjui įteikė padėką už glaudų bendradarbiavimą su policija vykdant žmogaus paiešką. Šio jaunuolio pilietiškumas, iniciatyvumas ir geranoriškas noras padėti policijai davė puikų rezultatą, dingusi nepilnametė buvo surasta. Utenos bendruomenės pareigūnės dėkojo A. Paškevičiaus motinai už tai, kad išaugino dorą ir sąžiningą sūnų, bei įskiepijo tikrasiąs žmogiškąsias vertybes. Pareigūnės mamai įteikė simbolinę dovanėlę – policijos suvenyrą.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kolektyvas dėkoja jaunajam policijos rėmėjui A. Paškevičiui už pilietiškumą, geranoriškumą, bendradarbiavimą vykdant dingusio asmens paiešką. Šis jaunuolis puikus pavyzdys tiek jaunimui, tiek suaugusiems, kad visuomenei bendradarbiaujant su policija greitai ir operatyviai galima padėti į nelaimę patekusiems žmonėms.

Utenos apskrities VPK informacija

2134 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.