Home » Gallery » Aktualijos » Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius – Edvinas Ašoklis

Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius – Edvinas Ašoklis

Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius – Edvinas Ašoklis

Birželio 20 d. darbą pradėjo naujasis Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Edvinas Ašoklis. Vienos svarbiausios Utenos rajono įstaigos vadovą į naują darbo vietą palydėjo ir kolektyvui pristatė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas bei mero patarėjas Henrikas Zabiela.

Pristatydamas Edviną Ašoklį meras sakė, kad naujasis direktorius tokiai pat institucijai, tik Pakruojyje, vadovavo nuo 2013 m., tad sveikatos srityje nėra naujokas. „Tikiuosi, kad Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro reikalai ir problemos neprispaus naujo direktoriaus visu svoriu, nors tai nėra lengva misija ir dažnas vadovas išbandymo vadovavimu neišlaiko. Bet Edvinas Ašoklis, kaip sakiau, ne naujokas, tad neabejoju, kad yra pasiryžęs dirbti darniai, efektyviai ir sėkmingai. Linkiu naujajam vadovui būti teisingam visiems, kalbėtis su kolektyvu įvairiais klausimais, kartu spręsti visas iškylančias problemas, O kolektyvui sakau: mylėkit, gerbkit ir išsiauklėkit, kokio jums reikia“, – juokavo meras.

Padėkojęs už pristatymą, Edvinas Ašoklis papasakojo apie save. „Man 48-eri, esu baigęs Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, vėliau – Kauno sveikatos universiteto visuomenės sveikatos vadybos magistrantūrą, dar vėliau – šeimos gydytojo rezidentūrą. Dirbau Sveikatos apsaugos ministerijoje, po to – privačiai su ES struktūriniais fondais. Įgyvendinau tokius projektus kaip Panevėžio, Alytaus, Šiaulių ligoninių priimamieji, Karoliniškių poliklinika Vilniuje ir kt. Po privačios veiklos 3 metus buvau Higienos instituto darbuotojas, po to pradėjau dirbti Pakruojo pirminės sveikatos priežiūros centre. Nebaigęs kadencijos Pakruojyje atėjau dirbti į Uteną. Mano šeima – žmona Loreta ir sūnus Kazimieras, studijuojantis Vilniaus Gedimino technikos universitete. Dar du šeimos nariai – Vakarų Škotijos baltieji terjerai“.

img_3616

Naujasis direktorius, kreipdamasis į kolektyvą, pabrėžė, kad bendram sėkmingam darbui būtinas kalbėjimas ir susikalbėjimas ir paragino visus sakyti savo nuomonę, pastebėjimus, kalbėtis apie problemas. Pirmieji žingsniai – skaidrumo skatinimas ir informacinių technologijų diegimas. Gera žinia darbuotojams – direktorius pažadėjo peržiūrėti algas ir jas didinti. „Algų kėlimas – prioritetinis dalykas“, – sakė Edvinas Ašoklis.

Po pristatymo naujasis direktorius apžiūrėjo savo kabinetą, susipažino su kitomis Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro administracijos patalpomis.

Utenos rajono savivaldybės administracija

img_3593

 

2665 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Jeronimas parašė:

    Galėtų geriau pristatinėti stogų renovaciją(paprašius)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.