Home » Gallery » Aktualijos » Utenos rotariečiai turi naują prezidentą

Utenos rotariečiai turi naują prezidentą

Utenos rotariečiai turi naują prezidentą

Kristina SAKAITĖ

Praėjusį penktadienį Utenos rotariečiai išsirinko naują prezidentą – Biržuose vykusioje inauguracijos ceremonijoje ankstesnis klubo vadovas Povilas Vaickus po metus trukusios kadencijos prezidento regalijas perdavė Dainiui Tvarijonui.

Naujasis prezidentas – UAB „Nosted mechanika“ generalinis direktorius – kaip prioritetines kryptis išskyrė paramą talentingiems, mokslų siekiantiems jauniems žmonėms, taip pat pabrėžė, kad rotariečių veikloje svarbi ne vienkartinė pašalpa, o labdaringos veiklos tęstinumas. „Noriu užmegzti daugiau kontaktų su vietinėmis jaunimo, švietimo, kultūros organizacijomis, atrasti perliukus – gabius jaunuolius, kuriuos galėtume paremti“, – kabėjo D. Tvarijonas. Utenos Rotary prezidentas, prie organizacijos prisijungęs prieš penketą metų, kaip vieną savo misijų įvardijo naujų klubo narių paiešką. Šiuo metu 22-ejus metus gyvuojantis klubas vienija 18 narių.

„Ši veikla – subrendusios visuomenės požiūris – verslo ir elgsenos. Nes Vakaruose yra garbė būti tokiose organizacijose. Pvz. mūsų gamyklos savininkų norvegų Rotary klube yra 75 narių, o miestelyje gyvena 20 tūkst. gyventojų. Ten ši patirtis perduodama iš kartos į kartą“, – pastebėjimais apie labdaringą veiklą dalijosi verslininkas.

Artimiausi Utenos Rotary klubo renginiai – rugpjūčio mėn. organizuojamas Panevėžio apskrities Rotary klubų lauko teniso turnyras ir rugsėjo mėn. vyksianti respublikinė rotariada.

Daugiau skaitykite „Utenos apskrities žiniose“.

dsc_0284

Utenos Rotary klubo prezidentas Dainius Tvarijonas / Kristinos Sakaitės nuotraukos

dsc_0286

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo direktorius Jurgis Dumbrava

img_35641

Naujasis Utenos Rotary klubo prezidentas Dainius Tvarijonas, klubo garbės narys Albinas Kazanavičius ir buvęs prezidentas Povilas Vaickus / Panevėžio PPAR archyvo nuotrauka

1252 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.