Home » Gallery » Verslas » Uteniški – sužinok kaip internetą pasirinkti lengviau ir pigiau!

Uteniški – sužinok kaip internetą pasirinkti lengviau ir pigiau!

Uteniški – sužinok kaip internetą pasirinkti lengviau ir pigiau!

Utena – vienas iš didesnių Rytų Lietuvos miestų. Dešimtoje vietoje pagal dydį tarp Lietuvos miestų esanti Utena turi net 28 tūkstančius gyventojų. Uteniškiai gali džiaugtis, jog šiomis dienomis jie turi prieigą mėgautis tokios pat kokybės interneto ir televizijos paslaugomis kaip ir didžiųjų Lietuvos bei pasaulio miestų gyventojai. Seniau paslaugos, prieinamos, pvz., sostinėje Vilniuje bei mažesniame mieste – Utenoje, labai skirdavosi. Dabar skirtumai tarp paslaugų kokybės imant bet kurias dvi Lietuvos vietoves yra daug mažesni nei seniau.

Televizija ir internetas, būtent šios dvi paslaugos apibūdina modernų ir patogų gyvenimo būdą XXI amžiuje. Be šių dviejų paslaugų namuose, darbe ar kitose erdvėse sunku matyti naujienas, bendrauti su artimaisiais ar mėgautis pramogomis (TV laidos, filmai, žaidimai t.t.). Sunkiai prieinama informacija, mažas pramogų skaičius ir kiti nepatogumai būtų kasdieniai, jei neturėtumėte televizijos bei interneto. Kaip to išvengti, jei gyvenate Utenoje ir kaip čia rasti geriausias interneto ir televizijos paslaugas, kurios bus pritaikytos būtent jums?

Užsisakyti paslaugas tiesiai iš tiekėjo

Pasirinkę paslaugas įsigyti šiuo keliu – netruksite labai ilgai, bet galite ir stipriai prašauti. Nuėję į tam tikro tiekėjo atstovybę ar skyrių, gausite visą naudingą informaciją, sužinosite visus privalumus ir kitus teigiamus aspektus. Vis dėlto, jus supažindins tik su teigiamais dalykais, kurie padės atlikti pardavimą. Jūs tikrai nebūsite supažindinti su įvairiais niuansais ir kitomis svarbiomis detalėmis, kurios tikriausiai darytų įtaką sprendimui ar bent paskatintų pasidomėti labiau. Perkant tiesiogiai iš tiekėjo labai trūksta objektyvumo ir nešališkumo, todėl tai nėra pats optimaliausias ir finansiškai protingiausias sprendimas.

Rinktis paslaugas pagal artimuosius ir kaimynus

Tai yra pakankamai populiarus būdas kaip vartotojai renkasi paslaugų paketus. Dažnai skirtumo tarp įvairių spartos rodmenų ar siūlomų kanalų paketų nesureikšminantys vartotojai pasirenka tai, ką turi draugai ar kolegos. Išgirdę jog kaimynai ar artimieji įsigijo tam tikro tiekėjo paslaugas ir sureagavę į teigiamus atsiliepimus, kai kurie vartotojai iš karto įsigyja minėto tiekėjo paslaugų paketą. Tai jie padaro be didesnio gilinimosi į situaciją ir prieinamų paslaugų aibę. Privalumas yra toks, kad jūsų artimieji ar draugai tikriausiai nemeluoja, todėl jiems paslauga tikrai yra gera, bet tai toli gražu nereiškia, kad viskas taip pat bus ir jums.

Jeigu jau renkatės paslaugą pagal nuomonę iš šalies, rinkitės profesionalų ir nešališką konsultavimą. Kolegos, draugai ir artimieji, ko gero nėra profesionalai TV ir interneto paslaugų planų srityse, todėl reikėtų praplėsti akiratį ir vengti sprendimą priimti vien dėl teigiamos aplinkinių reakcijos.

Protingas pasirinkimas be spragų

Galvodami savo galva neabejotinai priimsite geriausius sprendimus. Uteniškiai turi galimybę rinktis TV ir interneto paslaugas taip, kad žinotų ką gauna, kiek už tai reiks mokėti bei kokios galimybės jiems bus prieinamos. Tą padaryti padės myPlan specialistai. myPlan siūlo nemokamai ir nešališkai, pagal jūsų gyvenamąją vietą parinkti paslaugas, geriausiai atitinkančias poreikius. Tiek technologiniu, tiek finansiniu aspektu gausite optimaliausią pasiūlymą. Užpildę prašymą tiesiog palaukite kol su jumis susisieks specialistas ir su juo aptarsite potencialias galimybes. Planai, kuriuos užsisakysite per „myPlan“ – nekainuos papildomai, nes jų paslaugos yra nemokamos, o naudodamiesi jų paslaugomis neretai gausite dovanų ar net bus pritaikomos nuolaidos.

Šitaip rinkdamiesi paslaugas išvengsite pašalinių nuomonių ir primygtinio brukimo tiesiai iš tiekėjų. Užteks vos vieno skambučio ir jau žinosite kokios paslaugos Utenoje yra prieinamos būtent jums. Skirtingų tiekėjų planus palygins ir geriausią arba geriausius pasiūlymus atrinks specialistai. Išmanioji, kabelinė, palydovinė televizijos bei šviesolaidinis, plačiajuostis, mobilusis ar net bevielis internetas – visa tai ir dar daugiau galės būti jūsų, už gerą kainą.

Visumoje svarbu, kad suprastumėte, jog geriausią sprendimą priimsite patys, jei turėsite tvirtą patarimą ir žinias bei informaciją apie savo galimybes. Utenoje ir didžiojoje dalyje Lietuvos jau rasite puikias technines galimybes turėti greitą ir spartų internetą ar puikią televiziją. Rekomenduojame gauti visą naudingą informaciją apie tiekėjus ir jų planus bei stengtis palyginti paslaugas tarpusavyje, jeigu veiksite patys. Jei norite sutaupyti laiko ir pinigų – myPlan interneto puslapyje užpildžius paraišką, viską už jus atliks specialistai!

Reklama

787 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Jupiteris parašė:

    Asmeniškai – tik Telia 🙂 Pritariu punktui, kad reikia rinktis pagal kaimynus ką būtent ir padarėm, tai greitis ir kainos kokybė tikrai atitinka visus lūkėsčius 🙂 Siūlau peržiūrėti pasiūlymus iš čia: http://www.telia.lt/privatiems/internetas/planai/sviesolaidinis/utenoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.