Home » Kultūra » Nemokamas kino seansas Utenoje: tapytas filmas apie Vincentą Van Goghą

Nemokamas kino seansas Utenoje: tapytas filmas apie Vincentą Van Goghą

Nemokamas kino seansas Utenoje: tapytas filmas apie Vincentą Van Goghą

Tris mėnesius populiariausius „Kino pavasario“ filmus nemokamai rodantis projektas „Kino karavanas“ atvyksta į Uteną. Rugpjūčio 9 d. 21.30 val. Vyžuonos parko amfiteatre įvyksiančio nemokamo seanso žiūrovai išvys pirmą kino istorijoje tapytą filmą apie visame pasaulyje garsaus dailininko Vincento Van Gogho gyvenimą. Filmas bus rodomas lietuviškai įgarsintas, tad žiūrint nereikės skaityti titrų.

Praėjusių metų „Kino karavano“ seansuose sulaukta per 10 tūkst. žiūrovų.

Paskutinių legendinio dailininko dienų detektyvas


Praėjus metams po dailininko Vincento Van Gogho mirties, vienintelis tikras jo draugas paštininkas Arleso su detektyvu sūnumi rūpinasi, kad paskutinis nusižudžiusio menininko laiškas būtų pristatytas į vietą. Lenkų ir britų tandemas rekonstravo sudėtingą ir painią paslaptį bei ištyrinėjo, kas galėjo nutikti paskutiniais Van Gogho gyvenimo mėnesiais. 125 dailininkams prireikė net 7 metų, kad nutapytų 65 tūkst. filmo kadrų ir atgaivintų Van Gogho paveikslus. Susipažinsite su jo artimiausiais žmonėmis, mėgstamiausiomis vietomis, o viename žymiausių paveikslų įamžinta gandais apipinta istorija apie nusipjautą ausies galiuką. Svarstoma, kad būtent šis nutikimas tapo menininko pabaigos pradžia.

Neįtikėtinai gražus pažangiausios animacijos, dailės ir meno kūrinys, dideliame ekrane atrodantis lyg paties Van Gogho nutapytas paveikslas. Tik per asmenine patirtimi paženklintą kūrybą įmanoma bent kiek pažinti ir suprasti legendinį dailininką“, – sako kino kritikas Edvinas Pukšta.

Kino karavano“ seansai Utenoje:

  • rugpjūčio 9 d. 21.30 val. Vyžuonos parko amfiteatre tapytas filmas „Jūsų Vincentas“;

  • rugsėjo 8 d. 21 val. Vyžuonos parko amfiteatre komedija „Tyli naktis“.

  • kk18-utenoje

705 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.