Home » Sportas » Utenos „Juventus“ startuos dvikovoje su LKL  lyderiais

Utenos „Juventus“ startuos dvikovoje su LKL  lyderiais

Utenos „Juventus“ startuos dvikovoje su LKL  lyderiais

Kristina SAKAITĖ

Naujam sezonui besiruošiantys Utenos „Juventus“ krepšininkai nuo ateinančios savaitės iš treniruočių stovyklos Dubingiuose (Molėtų r.) persikelia į Uteną. Po itin sunkaus pernykščio sezono, kuomet žaidimą trikdė traumos, komandos vyr. treneris Žydrūnas Urbonas nusiteikęs ambicingai, jis  teigia, kad Utenos krepšinio klubas pajėgus tapti vienu iš keturių stipriausių Lietuvos krepšinio lygoje. Ketvirtadienį Dubingių poilsio centre vyko klubo atstovų, Utenos r. savivaldybės vadovų bei rėmėjų susitikimas, kuriame pristatyti komandos žaidėjai, dalintasi lūkesčiais ir prognozėmis dėl artėjančio sezono.

Baigiamoje komplektuoti komandoje dar trūksta įžaidėjo, treneriai dėl jo apsispręsti žada artimiausiomis dienomis. „Finansiškai negalime pretenduoti į žaidėjus iš aukščiausios lentynėlės, bet kažką įdomaus bandom išspausti ir su esamu biudžetu.

Rinksimės iš vidutinės kategorijos žaidėjų, kurie galėtų padėti komandai. Žinoma, galvojame apie užsienietį“, – sakė komandos vyr. treneris.

Utenos krepšinio komanda šį sezoną Lietuvos aukščiausioje lygoje startuos su mažesniu biudžetu – apie 700 tūkst. eurų, tačiau klubo vadovai tikina, kad už esamus rėmėjų pinigus pavyko surinkti ne prastesnę nei pernai komandą.

„Lietuvos rinkoje krepšinio žaidėjus išperka greitai kaip Utenos turguje braškes – valandą pavėlavęs nieko neberasi, bet toks yra komandų komplektavimo principas – birželio mėn. formuojamas „Žalgiris, liepos – „Rytas“, „Neptūnas“ ir „Lietkabelis“, o rugpjūtis lieka kitoms komandoms. Mums pavyko užbėgti įvykiams už akių ir įsigyti lietuvius žaidėjus dalyvaujant rinkoje su Klaipėdos ir Panevėžio klubais“, – apie komandos formavimą kalbėjo Ž. Urbonas.

Utenos „Juventus“ klubas pratęsė sutartis su Doviu Bičkausku, dėvėsiančiu marškinėlius su 2 numeriu, Arvydu Šikšniumi (6), Karoliu Guščiku (10), Ugnium Nikitinu (25).

Ateinantį sezoną „Juventus“ komandai atstovaus nauji žaidėjai: sutartys pasirašytos su Gyčiu Radzevičium, kuris vilkės rungtyniaus 7 numeriu pažymėtais marškinėliais, Conorru Burchfieldu (5), Arminu Kleišiu (11), Arnu Beručka (21) ir Aleksandru Zacharovu (93).

Traumą besigydantis Kenny Gainesas ateinantį sezoną taip pat lieka komandoje, tačiau nusprendė pakeisti marškinėlių numerį ir aikštelėje vilkės ne nuliu, o 12 numeriu pažymėtus marškinėlius. Sportininkas praėjusį sezoną baigė anksti – kovo mėnesį plyšus Achilo sausgyslei. Tikimasi, kad sparčiai gyjantis krepšininkas „Juventus“ komandai galės padėti jau pirmose čempionato rungtynėse po mėnesio.

Siekiant sumažinti traumų tikimybę, prie komandos pakviestas prisijungti fizinio parengimo treneris Mindaugas Saulevičius. „Mindaugas yra profesionalus specialistas, turi kitą fizinio paruošimo braižą, tikimės, kad nauja metodika – didinant bendrą žaidėjų fizinę ištvermę, stiprinant viršutinę kūno dalį – padės iki minimumo sumažinti žaidėjų traumų galimybę. Labiausiai norėtų išvengti traumų dėl nuovargio, vadinamų, lygioj vietoj“, – sakė Ž. Urbonas.

Keičiasi iš trenerių štabas – ateinantį sezoną vyr. treneriui talkins kaunietis Vidas Ginevičius, buvęs „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ ekipų žaidėjas.

Pirmąsias LKL rungtynes Utenos „Juventus“ žais išvykoje rugsėjo 23 d. su Vilniaus „Rytu“.

dsc_0457

Utenos krepšinio klubo „Juventus“ krepšininkai, vadovai ir rėmėjai  / Kristinos Sakaitės nuotraukos

dsc_0484

Utenos „Juventus“ vyr. treneris Žydrūnas Urbonas ir treneris Vidas Ginevičius

dsc_0487

 

dsc_0477

dsc_0471

dsc_0469

dsc_0432

dsc_0433

dsc_0436

dsc_0435

 

dsc_0438 dsc_0440 dsc_0442 dsc_0449

 

dsc_0428

dsc_0465

dsc_0493

 

 

1678 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.