Home » Gallery » Verslas » Utenoje atidaroma nauja „Maximos“ parduotuvė – pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei 21 500 prekių

Utenoje atidaroma nauja „Maximos“ parduotuvė – pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei 21 500 prekių

Utenoje atidaroma nauja „Maximos“ parduotuvė – pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei 21 500 prekių

Rugsėjo 6 dieną lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ Utenoje atvers naujos parduotuvės duris. Tai bus 244-oji „Maximos“ tinklo parduotuvė Lietuvoje. J. Basanavičiaus g. 108 B pradėsiančioje veikti parduotuvėje uteniškiai ras gausiausią mieste – daugiau nei 21 500 prekių – asortimentą. Į parduotuvės įrengimą investuota per 750 000 eurų bei sukurta daugiau nei 50 naujų darbo vietų.

Prekybos tinklą „Maxima“ plečiame visoje Lietuvoje ir naujas parduotuves atidarome tiek didesniuose, tiek ir mažesniuose miestuose, nes poreikis patogiai apsipirkti šalia namų auga visoje šalyje. Atidarydami naujas parduotuves siekiame ne tik pasiūlyti plačiausią prekių asortimentą ir geras kainas, bet ir tapti aktyvia bendruomenės dalimi: sutvarkyti aplinką, infrastruktūrą, pagerinti privažiavimus neįgaliesiems, užtikrinti patogų apsipirkimą šeimoms arba tėvams su vaikais bei prisidėti prie įvairių socialinių iniciatyvų įgyvendinimo“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

img_0013

Į naują prekybos centrą investuota 750 tūkst. eurų / Daivos Čepėnienės nuotrauka

 

Atidarymo proga rugsėjo 6 d. 10 val. uteniškių parduotuvės prieigose lauks šventinis tortas, o parduotuvėje – daugybė nuolaidų šviežiam maistui, bakalėjos prekėms bei daržovėms ir vaisiams. Nuolaidos galios iki rugsėjo 9 d.

Naujoje parduotuvėje patogų ir greitą apsipirkimą mėgstantys pirkėjai turės galimybę naudotis 6 savitarnos kasomis. Apsilankę „Maximoje“ Utenos gyventojai taip pat galės patogiai priduoti tarą – čia bus įrengti du taromatai. Parduotuvės infrastruktūra yra pritaikyta šeimoms: šalia parduotuvės įrengtos šeimai skirtos automobilių stovėjimo vietos, o parduotuvėje veiks speciali kasa tėveliams su vaikais. Kaip ir kiekvienoje naujai atidaromoje parduotuvėje, šioje Utenos „Maximoje“ veiks žmonėms su negalia pritaikytos kasos.

Naujojoje Utenos „Maximoje“ pirkėjai ras gausų 21 500 prekių asortimentą, tarp kurių bus ne tik šviežio maisto, bakalėjos, pieno, bet ir firminiai „Meistro kokybės“ gaminiai, taip pat pramoninės ir pirmo būtinumo ne maisto prekės.

2831 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.