Home » Kultūra » Išrinkti Utenos rajono meno ir kultūros premijos laureatai

Išrinkti Utenos rajono meno ir kultūros premijos laureatai

Išrinkti Utenos rajono meno ir kultūros premijos laureatai

Rugsėjo 3 d. vyko Utenos rajono savivaldybės meno ir kultūros premijų skyrimo komisijos posėdis, kuriame buvo išrinkti 2018 m. Utenos rajono ir kultūros meno premijos laureatai.

Kaip jau buvo rašyta, minėta premija yra skiriama Utenos rajone gyvenantiems, kuriantiems ir veikiantiems literatams, tautodailininkams, muziejininkams, dailininkams, fotomenininkams, kompozitoriams, režisieriams, kraštotyrininkams, bibliotekininkams ir kitiems kultūros ir meno darbuotojams bei kūrėjams už iki šiol premija nepremijuotus kūrinius, kūrybinę, meninę veiklą bei kultūros puoselėjimą. Premijos už kūrybinę veiklą dydis – 30 bazinių socialinių išmokų. Svarbiausi premijavimui pristatytų kūrinių vertinimo kriterijai – meniškumas, išliekamoji vertė, naujumas, autentiškumas, originalumas ir profesionalumas.

2018 m. Utenos rajono meno ir kultūros premijos laureatais komisija išrinko VšĮ „Taip kitaip“ (už tarpdisciplininio meno iniciatyvas ir atviros kūrybinės erdvės sukūrimą), dailininkę Laimą Kriukelienę (už reikšmingą kūrybą Lietuvos istorijos tematika ir tautinės savimonės ugdymą) ir režisierę Ireną Leikauskienę (už tautinės kultūros puoselėjimą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtuose renginiuose ir jaunųjų atlikėjų ugdymą).

Laureatų pagerbimo ir premijų įteikimo ceremonija vyks rugsėjo 7 d. Utenos kultūros centre.

Utenos rajono savivaldybės administracija

986 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.