Home » Gallery » Aktualijos » Socialdemokratus palikęs N. Stasiulionis nežada trauktis iš politikos

Socialdemokratus palikęs N. Stasiulionis nežada trauktis iš politikos

Socialdemokratus palikęs N. Stasiulionis nežada trauktis iš politikos

Kristina SAKAITĖ

Utenos r. savivaldybės taryboje valdančiosios daugumos partijai priklausęs Nerijus Stasiulionis traukiasi iš socialdemokratų partijos. Apie savo sprendimą jis pranešė  rugsėjo 27 d., po Tarybos posėdžio. Politikas pabrėžė pasitraukiąs tik iš partijos, tačiau neatsisako Utenos rajono savivaldybės tarybos nario mandato ir iki kadencijos pabaigos atstovausiąs rinkėjams.

2015 m. vykusiuose savivaldybių tarybų rinkimuose N. Stasiulionis dalyvavo kaip LSDP kandidatas ir kartu su kitais 11 socialdemokratų atstovų Taryboje sudarė daugumą.

„Balsuodamas posėdžiuose aš prisiimu atsakomybę prieš rinkėjus, noriu išlikti sąžiningas prieš juos ir save, tačiau negaliu nulemti sprendimų, kuriems nepritariu, – savo sprendimą komentavo N. Stasiulionis. – Tarkim, Aušros gatvės remontas – viena įmonė iškasa, keičia vamzdžius, užkasa, paskui kitas rangovas vėl kasa. Ar negalima visų vamzdynų pakeisti iš karto? Tai neūkiškumas, bet mano pasiūlymai neišgirstami. Jeigu tie darbai būtų tokie svarbūs, kaip teigiama, dirbtų brigados, o ne keli žmonės. Ar gali gatvės remontas trukti dvejus metus? Manau, nebent ten vyktų archeologiniai kasinėjimai… Ir tai tik viena iš tūkstančio smulkmenų, kurios bado akis“.

Savivaldoje rinkėjus atstovaujantis 42-ejų politikas turi pastabų ir dėl kitų miesto tvarkymo darbų, per mažai pritrauktų investicijų. „Gerbiu kitokią nuomonę, tačiau partijos vadovavimo principai, požiūris į ūkinius miesto reikalus man nepriimtini.

Utena, kaip ir kiekvienas miestas pagražėjo įsisavinęs ES lėšas, tačiau manau, kad buvo galima padaryti daugiau, pritraukti daugiau investuotojų. Anykščiai, Zarasai turi ką parodyti, o ką mes galime parodyti atvažiavusiems svečiams be fontano?

Kai verslas ateina ir siūlo kažką daryti, o sprendimai vilkinami, investuotojai negali laukti kelis metus, kol bus paskelbtas konkursas“, – pastabas žėrė buvęs socialdemokratas.

Politikas teigia tai pačiai partijai priklausęs vos ne nuo vaikystės – abu tėvai buvo socialdemokratai, ir jis anksti įsitraukė į šios partijos veiklą. Po pasitraukimo N. Stasiulionis kol kas neplanuoja jungtis prie kitos partijos, nors tokios galimybės ateityje neatmeta. Taip pat nežada trauktis iš aktyvios politinės bei visuomeninės veiklos, ir svarsto dėl dalyvavimo ateinančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose, kurie vyks 2019 m. kovo mėn.

36365847_2051965371682931_558653323972968448_o

10688356_1606600876219385_1980884924188364398_o

2221 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (9)

 1. Dalius sako:

  Nepritapai Nerijau prie gaujos…gali sakyt ka nori,bet musu isrinktiesiem maziausia rupi miestas ir jo zmones,gaila,bet taip yra😕.Anarchija valstybinese imonese,nepajudinami ju direktoriukai darantys kas i galva sauna,o tai matau ne as vienas…Sekmes visokeriopos tau Nerijau👍.

  • Nerijus Stasiulionis sako:

   Ačiū Daliau už palinkėjimus. Socialdemokratų partijoje yra daug puikių žmonių. O kiekvienas vadovas turi savo vadovavimo stilių. Politikų veiklą rinkėjai įvertina per rinkimus, jei tiek metų vadovauja, ta pati koalicija, matyt rinkėjų lūkesčius patenkina :)

 2. Andrejus sako:

  Vienas is nedaugelio tarybos nariu, kuris stengiasi del miesto, nesivadovauja principais ir siulo ukiskus sprendimus. Paziurejus tarybos posedzius susidaro toks vaizdas.

  • Nerijus Stasiulionis sako:

   Ačiū Andrejau, kad esate neabejingas tam kas vyksta Utenoje ir savivaldybės taryboje. Džiaugiuosi, kad Jums patinka mano darbas taryboje. Per rinkimus pamatysime ar yra ir daugiau žmonių, kurie yra patenkinti mano darbu :)

 3. Jeronimas sako:

  Na mūsų stogai grąžūs.O apie tai,kad betvarkė Utenoje,čia rinkėjai labai „raudoni“.O ir jeigu pasikeis spalva,tai tik-drakonas mirė,tegyvuoja drakonas.Ne partijas reikia keisti,o sistemą.Šitoks valdymas yra terpė „švogerizmui“,korupcijai.Senas geras posakis-vagis turi sėdėti

 4. Nerijus Stasiulionis sako:

  Gerbiamas Jeronimai, valdžią išsirenka patys žmonės. Kiekvieno nuomonę reikia gerbti. Nesvarbu ką kiekvienas rinkėjas palaiko. Kiekvienas iš mūsų dirbame, kuriame Lietuvą, esame piliečiai ir turime teisę atiduoti savo balsą rinkimuose, „raudonam“, „mėlynam“, ar „žaliam“ kandidatui.
  Kiekvienas turime galimybę keisti pasaulį, taip, kaip mums atrodo teisinga. Tikiu, kad demokratija Lietuvoje po truputėlį bręsta, tampame vis laisvesni, drąsesni, atsakingesni. Mūsų aplinka priklauso tik nuo mūsų pačių. Kurkime ir dirbkime kartu :)

 5. Alfonsas sako:

  Tikiuosi, kad per kita kadencija socialdemokratu daugumos taryboje nebeliks, o Nerijus pereis i normalia partija ir su kita partija padarys tvarka Utenoje, nes dabar jau atsibodo ta pati valdzia sitiek metu, niekas nesikeicia, o tik sedi ir nieko nedaro. Sekmes Nerijui.

  • Anonimas sako:

   Ačiū Alfonasai už palinkėjimus. Ką norės matyti valdžioje nuspręs patys uteniškiai, tuomet ir pamatysime ar atsibodo ar ne :).

 6. Martynas sako:

  Visiems perspektyviems zmonems reikia palikti raudonuju partija nes ten viskas jau kirmyja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.