Home » Gallery » Aktualijos » Į Utenos mero postą taikysis ir buvęs policijos komisaras

Į Utenos mero postą taikysis ir buvęs policijos komisaras

Į Utenos mero postą taikysis ir buvęs policijos komisaras

Lietuvos žaliųjų partijos Utenos skyrius pristato savo kandidatą į Utenos rajono mero postą kovo pradžioje vyksiančiuose savivaldos rinkimuose. Skyriaus nariai kandidatu išrinko teisininką Sigitą Mecelicą.

Lietuvos žaliųjų partijos atsiųstame pranešime Utenos skyriaus pirmininkė Jolanta Augustinienė teigia, kad skyriaus narių sprendimą lėmė kandidato kompetencija ir aiški vizija Utenos rajonui. S. Mecelica didžiąją savo karjeros dalį paskyrė darbui teisėsaugos institucijose, vadovavo Vilniaus miesto policijai, turi didelę politinės veiklos patirtį – dirbo Seimo Pirmininko komandoje, yra Lietuvos žaliųjų partijos pirmininko pavaduotojas, Tarybos ir Valdybos narys.

Kandidatas į mero postą tvirtina, kad Utenai laikas atsinaujinti ir išnaudoti potencialą, kurio iki šiol nepavyko realizuoti. „Manau, kad svarbiausias ingredientas rajono sėkmės recepte yra palankios aplinkos kūrimas – investicijoms, darbui, mokslui ir, žinoma, gyvenimui. Tačiau visų pirma, turime kurti palankią aplinką tarpusavio pasitikėjimui – brėžti nulinę tolerancijos ribą korupcijai, naudojimuisi tarnybine padėtimi. Tai pirminė sąlyga bet kurio rajono augimui“, – pabrėžia S. Mecelica.

 Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas Remigijus Lapinskas atkreipė dėmesį į žaliosios minties poreikį Utenai. „Šis rajonas yra tinkamas žaliosioms investicijoms, todėl vadovaujantis inovatyviu ir darnos principais paremtu požiūriu į verslą, rajoną galima prikelti klestėjimui. Žaliojo verslo sektorius gali pasigirti unikaliais smulkiojo ir vidutinio verslo sėkmės pavyzdžiais, kai pridėtinė vertė kuriama dar ir sprendžiant egzistuojančias ekologines problemas. Puikūs pavyzdžiai – žemės ūkio atliekas perdirbančios biodujų jėgainės ar ekologiškų statybinių medžiagų gamyba,“ – teigė R. Lapinskas.

Sigitas Mecelica gimė 1958 m. Utenos r. Įgijęs teisės magistro laipsnį, vadovavo Vilniaus miesto vyriausiajam policijos komisariatui, dirbo LR Seimo Pirmininko kanceliarijoje.

Aktyviai dalyvauja politinėje veikloje, yra partijos pirmininko pavaduotojas, eina partijos Valdybos ir Tarybos nario pareigas. Savo laisvalaikio pomėgiu kandidatas įvardija bitininkystę.

„Utenos apskrities žinių“ informacija

7491 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (6)

 1. Alfonsas sako:

  Pagaliau nauji veidai… Tikėkimės ir pokyčių į gera…

 2. Iš pa Utenas sako:

  Pagaliau kažkas naujo mūsų politinėje pelkėje. O tai metai iš metų ta pati švogerinė nomenklatūra… Kur jauni, veiklūs ambicingi žmonės? Nejau emigravo, taip ir neradę to L taško?

 3. Juna sako:

  Mecelicai reikėtų dažniau ir daugiau rodytis utenoje, kad būtų žinomas, pažįstamas.

 4. Anonimas sako:

  Policajus tegu savo bites ir gano vilniuje,Karbauskio draudeju Utenai nereike.

  • Anonimas sako:

   Išmok skaityti – čia ne Karbauskio valstiečių, o atskira – žaliųjų partija.

 5. Mecelica Sigitas sako:

  Pirmiausia kompetencija ir profesionalumas, bet ne giminystės ryšiai ar partinis priklausomumas – sėkmės raktas Utenai.
  Kartu kurkime ateities Uteną. Laukiu Jūsų pastebėjimų, pasiūlymų e.paštu sigitas.mecelica@gmail.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.