Home » Gallery » Verslas » Išrinkti geriausi Panevėžio ir Utenos 2018 m. bosai

Išrinkti geriausi Panevėžio ir Utenos 2018 m. bosai

Išrinkti geriausi Panevėžio ir Utenos 2018 m. bosai

 

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPPAR) išrinko geriausią 2018 metų Panevėžio bosą. Restorane „Arena LAFA“ vykusiame renginyje geriausiu metų bosu paskelbtas bendrovės „Kredora“ vadovas Dainius Melaika.

Geriausio boso rinkimai jau vyko septintą kartą. Antrą kartą rinktas ir geriausias Utenos bosas. Panevėžio PPAR Utenos filialo organizuotuose rinkimuose daugiausiai balsų surinko bendrovės „Utenos vandenys“ vadovas Adolfas Juršys. Geriausia Utenos bose išrinkta bendrovės „Vidista“ vadovė Vida Maišėnienė.

Kaip sako Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, tokie žaismingi rinkimai sulaukia įvairių vertinimų, tačiau jų tikslas aiškus – išrinkti bosų bosą.

„Bosas visų pirma yra geras vadovas, kurį gerbia kolektyvas, visuomenė ir yra žinomas mieste. Šių rinkimų vienas iš pagrindinių tikslų yra paviešinti Panevėžio ir Utenos įmonių veiklą, supažindinti su jų vadovais“, – teigė V. Matkevičius.

Šiais metais geriausio boso rinkimuose buvo nominuoti 44 Panevėžio PPAR priklausančių įmonių vadovai. Utenoje geriausią bosą buvo galima rinkti iš 20 kandidatų.

Už geriausius bosus sulaukta beveik 40 tūkst. balsų. Šiais metais uteniškiai buvo aktyvesni už panevėžiečius.

Geriausiems 2018 metų Panevėžio ir Utenos bosams įteikti specialūs, jau tradiciniais tapę apdovanojimai. Jiems taip pat buvo įteikti ir rėmėjų prizai bei dovanos.

PPPAR informacija

img_2767

2649 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Jeronimas parašė:

    Geriausi „bosai“,tai tie direktoriai.kurie beveik subankrotino įmones tam kad paskui parduotų,arba ėmė paskolas,paskui bankrot.Manau žmonės puikiai žino jų vardus ir dažnai mato „snukius“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.