Home » Sportas » „Mūsų Utenis“ kviečia į sezono uždarymo šventę

„Mūsų Utenis“ kviečia į sezono uždarymo šventę

„Mūsų Utenis“ kviečia į sezono uždarymo šventę

 

Gruodžio 13 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks jau tradicine tampanti klubo „Mūsų Utenis“ šventė, skirta 2018 metų sezono uždarymui

Šie metai ypatingi visai „Utenos Utenio“ bendruomenei – klubas mini 85-ąją sukaktį, todėl šventėje taip pat skirsime dėmesio istorijai, o renginio metu bus pagerbti „Utenio“ istoriją kūrę veteranai.

Kviečiame dalyvauti ne tik visus „Utenio“ akademijos vaikus, jų tėvelius, mamytes, bet, žinoma, ir senelius bei močiutes, brolius, seses ir visus artimuosius. 

Bendruomenės klubo „Mūsų Utenis“ šventėje, kaip ir kasmet, laukiami rėmėjai, miesto, rajono vadovai, sporto organizacijų atstovai, klubo partneriai, draugai ir visi uteniškiai bei miesto svečiai.

Sezono uždarymo šventėje futbolą žais mažieji akademijos auklėtiniai, renginio metu netrūks geros nuotaikos, prizų ir siurprizų.

Bus paskelbtos aktyviausios futbolo akademijos „Utenis“ grupės ir aktyviausi klubo „Mūsų Utenis“ nariai. Artėjant Šv. Kalėdoms jaunuosius futbolininkus aplankys Kalėdų senelis.

Kviečiame visą bendruomenę kartu uždaryti sezoną, smagiai bei aktyviai praleisti laiką ir pasisemti džiugių emocijų prieš didžiąsias metų šventes!

Laukiame Jūsų gruodžio 13 d. 18 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre.

utenis

662 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.