Home » Gallery » Aktualijos » Dauniškio parkas taps dar didesniu traukos centru

Dauniškio parkas taps dar didesniu traukos centru

Dauniškio parkas taps dar didesniu traukos centru

Ilgai puoselėta Dauniškio parko sutvarkymo vizija ateinančiais metais pamažu virs realybe. Įgyvendinus Dauniškio parko infrastruktūros plėtros projektą, uteniškių ir miesto svečių pamėgta poilsio vieta taps dar patrauklesnė, jiems bus pasiūlyta daug įvairių pramogų.

Neseniai parengti Dauniškio parko įrengimo papildymo projektiniai pasiūlymai. Rengdami pasiūlymus, projektuotojai atsižvelgė į kai kurias vietos bendruomenės atstovų pareikštas pastabas ir pasiūlymus, kurie pagal galimybes bus įgyvendinti.

„Dauniškio parko sutvarkymo projekte yra du prioritetai – terasiniai laiptai su vaizdu į Dauniškio ežerą šalia vaikų žaidimo aikštelės ir kavinė bei šalia esanti didžiulė terasa, – sakė Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjas Nerijus Malinauskas. – Jau parengtas terasinių laiptų projektas, todėl netrukus bus galima pradėti pirkti statybos darbus. Kavinės ir šalia jos esančios terasos projektą planuojama baigti 2018 metų pabaigoje.“

Mobilioji sala su ekrano įranga, kurioje galėtų būti rodomi koncertai ar kiti kultūriniai renginiai, įvairūs sporto renginiai, kino filmai po atviru dangumi, terasos, valčių bei vandens dviračių prieplauka, kavinė – tokios permainos laukia Dauniškio parko netolimoje ateityje. Bus įrengta dar viena vaikų žaidimo aikštelė (kitoje tako pusėje nei esama). Vaikų žaidimo aikštelėje pastatytais naujais įrenginiais galės naudotis ir vaikai su negalia.

Vakariniame Dauniškio ežero krante bus įrengtas atviras 50 metrų ilgio lauko baseinas, kurio viena dalis bus skirta mažiems vaikams, trijų aukštų tramplinas, žiūrovų tribūnos. Gyventojus turėtų pradžiuginti numatomos pastatyti šešios pavėsinės, kurių dvi bus sujungtos mediniais takais. Šalia esamos lauko tinklinio aikštelės, esančioje betoninėmis trinkelėmis grįstoje aikštelėje numatoma pastatyti lauko stalo teniso stalą, stalus su suolais pasisėdėjimui.

Šalia Dauniškio ežero atsiras ne tik nauji objektai, bet ir bus remontuojami seni. Rekonstrukcijos laukia medinis takas aplink Dauniškio ežerą. Prieš dešimtmetį įrengtas takas gerokai susidėvėjo.

Dauniškio parko infrastruktūros plėtrai prekybos centrų tinklas „Lidl“ skyrė 375 tūkst. eurų. Tai – „Lidl“ investicija į miestą. Likusią dalį pinigų skirs Utenos rajono savivaldybė.

Utenos rajono savivaldybės administracija 
3-2

Vizualizacija. Taip ateityje atrodys Dauniškio parkas

2564 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Comments 2 komentarai

  1. ieva parašė:

    viskas labai puiku,tik kaip ten bus su varnomis.Ar ir jos grožėsis šituo grožiu?

  2. Birute parašė:

    Ne veltui yra sakoma: išmetė pinigus kaip i balą 🙂 ir toliau pasiruošę mesti, o bala ir yra tik bala 🙂 geriau nendres nušienautų, šabakštynus iškirstų, paplūdymį sutvarkytų naujo smėlio užvežę , o ne kažkokiomis lentomis užkaltų …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.