Home » Gallery » Verslas » Renkantis lubinį šviestuvą svarbu matmenys

Renkantis lubinį šviestuvą svarbu matmenys

Renkantis lubinį šviestuvą svarbu matmenys

 

Renkantis lubinį šviestuvą rūpi daug dalykų, o vienas jų – matmenys. Šiuolaikinė pasiūla stulbinanti, lubiniai šviestuvai ne tik įvairių formų, bet ir labai skirtingo dydžio. Į tai atsižvelgia ir dizaino specialistai, ir visi vartotojai.

Lubų aukštis

Parduotuvėse lubiniai šviestuvai paprastai būna eksponuojami kiek virš galvos – kad pirkėjai galėtų vaikščioti tarp produktų neužkliudydami galva, bet kad nereikėtų stebeilytis į aukštybes.

Kai dėmesį patraukia vienas ar kitas produktas, verta apgalvoti, ar jis namie tiktų, ar nekabotų pernelyg žemai. Juk būna palyginti žemų namų, tad masyvus, aukštas šviestuvas gali sukelti nepatogumų. Tarkim, pakėlus ranką šviestuvas užkliudomas.

Interjero dizainas

Remontuojant būstą šviestuvas dažniausiai derinamas prie kitų interjero detalių. Todėl svarstant, kokį modelį įsigyti, vertėtų atsižvelgti į namų stilių. Pavyzdžiui, jei svetainėje dominuoja ekstravagancija, kažin ar pasiteisins visiškai „šalto“ dizaino gaminys, primenantis biuro interjerą. Kita vertus, kartais kyla klausimas, ar apšvietimas turėtų suteikti dar daugiau išraiškingumo visumai, ar kaip tik atlikti subtilumo funkciją. Logiška manyti, jog masyvumas iššaukia, o kompaktiškumas – kryptis nerėksmingos elegancijos link.

Interjero dizaino tema labai plati, joje aptariama žymiai daugiau dalykų – durys ir tapetai, grindjuostės ir užuolaidos, kėdės ir komodos…

Apšvietimo sistemos – ne išimtis. Jų reikšme neabejojama. Nors šiame straipsnyje figūruoja lubiniai šviestuvai, kai kada apmąstoma ir alternatyva – sieniniai. Ir vieno, ir kito tipo produktų galima įsigyti fizinėse bei internetinėse parduotuvėse. Tačiau geriau neskubėti ir nepriimti sprendimo per tris minutes. Nereikia būti dizaineriu, kad suprastum, jog interjero kūrimas nėra spontaniška užduotis. Tai darbas, kuriame bandoma suderinti skirtingus apipavidalinimo elementus.

Kaip jau rašyta, tarp kriterijų įvardijami matmenys. Vis dėlto matmuo matmeniui nelygu… Vienaip interjere gali atrodyti apvalus, kitokį įspūdį sukurs pailgas šviestuvas. Tai reiškia, kad tikslingiausia kreiptis į dizainerį. Jei yra atliekamų lėšų, konsultacija tikrai pravers. Aišku, tai tik patarimas, o ne prievolė. Nuo matmenų neišvengiamai pereinama prie formos aspekto ir patvirtinama, jog tai, kas patinka vienam, nebūtinai patiks kitam. Kaip sakoma, skonio reikalas.

Reklama

574 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.