Home » Gallery » Pramogos » Smėlio kvartale „apsireiškė“ virtualus Kalėdų Senelis

Smėlio kvartale „apsireiškė“ virtualus Kalėdų Senelis

Smėlio kvartale „apsireiškė“ virtualus Kalėdų Senelis

Kristina SAKAITĖ

Aukštaitijos ir Kalėdų sostine paskelbta Utena vis labiau puošiasi šventėms, netrukus žaliaskarės žibės ne tik pagrindinėse miesto aikštėse, bet ir mikrorajonuose. Pirmadienį pirmoji eglė įžiebta Smėlio kvartale – susirinkusius gyventojus čia linksmino Utenos kultūros centro mažieji dainininkai bei šokėjai, o netrukus buvo pakviestas ir Kalėdų Senelis. Tiesa, šįkart svečias buvo nei pėsčias, nei važiuotas, o siuntė virtualų pasveikinimą nuo daugiabučio sienos.

„Jeigu Kalėdų Senelis ateitų gyvas, tada visi tik ir žiūrėtų į maišą ir lauktų, ką duos. Dabar IT amžius, reikia pratintis ir prie tokio – virtualaus Senelio, kurį dabartinės technologijos gali parodyti ir ant sienos, ir ant stogo“, – komentavo Smėlio seniūnaitijos seniūnaitė Gražina Lygnugarienė. Seniūnaitė vylėsi, kad nauja tradicija prigis ir džiaugėsi, kad renginys subūrė daug žmonių. Kai kurie mikrorajono gyventojai dar prieš puošiant eglę siūlėsi pagelbėti – parūpinti žaisliukų ir pan.

Šventė, pasak  G. Lygnugarienės, pasiteisino – seniūnaitė sulaukė daug teigiamų atsiliepimų, o Ąžuolijos, Dauniškio kvartalai jau sujudo, kodėl pas juos nėra eglės… Vieta šalia bibliotekos esanti labai dėkinga – aikštelėje daug erdvės eglei ir susibūrimui. buvo „Laimei, mūsų eglutė dar nenukentėjo kaip Aukštakalnyje, kurią jau spėjo apipešioti. Pati saugau ir prižiūriu – vis žvilgteliu pro langą jeigu kas prieina“, – juokėsi pašnekovė.

Šiandien Kalėdų eglė bus įžiebta Aukštakalnyje, o rytoj – Vyturių mikrorajone.

dsc_0188

Pirmą kartą eglė sužibo Smėlio mikrorajone / Kristinos Sakaitės nuotraukos

dsc_0200 dsc_0179

dsc_0197

dsc_0171

dsc_0194 dsc_0185 dsc_0201 dsc_0206

dsc_0204

dsc_0208

1945 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.