Home » Gallery » Verslas » Telefonų priedai – ne užgaida, o privalomas pirkinys

Telefonų priedai – ne užgaida, o privalomas pirkinys

Telefonų priedai – ne užgaida, o privalomas pirkinys

 

Ryškūs ir spalvingi telefonų dėklai, įmantriausios ekrano apsaugos, įvairiausios ausinės bei išoriniai telefonų akumuliatoriai – kartais visa tai atrodo kaip spalvinga pasiūla užgaidiems vaikams. Tačiau realybė kita. Telefonų priedai nėra užgaida, jie ko ne privalomi siekiant laikyti rankose telefoną, o ne neveikiančią duženą.

Telefonų dėklai – efektyvi apsauga nuo telefono sudužymo

Efektyviausia apsauga – neleisti telefonui kristi. Tačiau nuo įvairiausių situacijų, kuomet telefonas iškrinta iš rankų ar nuslysta nuo stalo ant grindų, nėra apsaugotas niekas. Todėl telefonų dėklai yra pirminė pagalba nuo netyčinio telefono sudaužymo. Ir, žinoma, telefonų dėklų pasiūla yra išties didelė. El.parduotuvė PriedaiMobiliems.lt išskiria pagrindines telefonų dėklų rūšis:

  • Atverčiami dėklai- knygutės

Tai telefonų dėklai, kurie labiausiai apsaugo telefonus nuo dulkių, įbrėžimų ar nuo dūžių kritimo atveju. Atverčiamas dėklas apsaugo ne tik telefono nugarėlę, bet ir telefono ekraną. Jų pasirinkimas yra labai platus, nuo paprastų – pigių medžiaginių ar dirbtinės odos iki natūralios odos. Žinoma, ir spalvinė gama leidžia išsirinkti dėklą kiekvieno stiliui.

 

  • Bamperis – nugarėlei

Tai vieni populiariausių telefonų dėklų būtent dėl savo patogumo. Šių dėklų nereikia kiekvieną kartą atversti kai gaunama SMS žinutė ar skambutis, todėl yra pasirenkamas žmonių nuolat nepaleidžiančių telefono iš rankų. Dėklų modelių taip pat yra labai daug, nuo paprastų silikoninių (TPU), plastikinių iki odinių, metalizuotų ar originalių dėklų.

Apsauginis stiklas ar plėvele – prailgintas ekrano gyvenimas

Nors šiuolaikinių išmaniųjų telefonų gamintojai skiria daug dėmesio ekrano stiklui ir jo atsparumui dūžiams, tačiau gyvenimo iššūkiams pasirengti ne visada įmanoma. Nuolat nepaleidžiantys telefono iš rankų dominis, kokios rinkoje populiarios telefonų ekrano apsaugos, galinčias užtikrinti, jog netyčia nukritęs telefonas ar ant jo užkritus aštraim daiktui, iškarto nebus nurašytas.

Išmaniųjų telefonų apsauginiai stiklai ar plėvelės yra klijuojami ant švaraus ekrano. Norintys kažko įdomesnio visada gali rinktis net iš kelių rūšių telefono ekrano apsaugų.

apsauginis-grudintas-stiklas-htc-desire-310-telefonui

 

  • Apsauginiai grūdinti stiklai „Tempered Glass“

Tai viena pagrindinių telefono ekrano apsaugų. Apsauginius stikliukus būtina rinktis konkrečiai pagal jūsų telefono gamintoją ir modelį. Net ir patys pigiausiai apsauginiai stikliukai apsaugo telefono ekraną daug labiau nei paprasta apsauginė plėvelė.

  • Apsauginiai grūdinti stiklai „Tempered Glass 3D“

3D grūdinti stiklai nuo paprastų skiriasi tuo, kad jie yra lenkti pagal kiekvieno telefono modelio ekrano formą. Todėl 3D lenkti stiklai apsaugo visą telefono ekraną, kas yra aktualu, jei ekranas yra lenktas.

  • Apsauginės plėvelės

Apsauginių plėvelių pagrindinis tikslas apsaugoti telefono ekraną nuo subraižymų. Dažniausiai paprastos apsauginės plėvelės naudojamos su atverčiamais dėklais. Tuo tarpu stiklai labiau tinka naudoti kartu su bamperiu – nugarėle.

Paprasti ir tikrai palyginti su telefono kaina, nebrangūs priedai padeda ilgiau išlaikyti išmanųjį telefoną geros būklės. Juk daug lengviau kartą per metus (ar pusmetį) pakeisti ekrano plėvelę, nei telefoną ar bijoti, kad toje pačioje kišenėje neatsidurtų raktai ir telefonas.

 

Reklama

 

 

 

 

 

 

924 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.