Home » Gallery » Aktualijos » Zarasų, Molėtų ir Ignalinos rajono policijos komisariatuose – nauji viršininkai

Zarasų, Molėtų ir Ignalinos rajono policijos komisariatuose – nauji viršininkai

Zarasų, Molėtų ir Ignalinos rajono policijos komisariatuose – nauji viršininkai

Praėjusį antradienį  Zarasų rajono policijos komisariato kolektyvui pristatytas naujasis rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Šidlauskas. Dėl rotacijos postą palikęs ankstesnis viršininkas Vitalis Kutkauskas dabar vadovaus Molėtų rajono policijos komisariatui, o buvęs Molėtų komisaras Algis Masevičius perėjo  dirbti Ignalinos rajono PK viršininku.  Į naujojo Policijos komisariato viršininko pristatymą atvyko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas. Jis džiaugėsi, kad šiame Zarasų krašte policijos vadovu  paskirtas žmogus, sukaupęs didelę tarnybos teisėtvarkos institucijose patirtį.

Dainius Šidlauskas  papasakojo apie savo tarnybą teisėsaugos institucijose. Naujasis viršininkas policijoje tarnauja jau dvidešimt septynerius metus. Pats įdomiausias jo tarnybos darbo laikotarpis – tai darbas  kriminalistikoje.  Nusikaltėlių, įrodymų paieškos įsukdavo į darbų verpetą.  Tarnyba atimdavo daug ir laisvalaikio valandų, poilsio dienų. Vieną sykį buvo susigundęs ramesne tarnyba, tarnavo Pasienio policijoje, Tačiau ramybė jo nesuviliojo, vėl po pusantrų metų grįžo į Ignalinos rajono policijos komisariatą, dešimt metų jam ir vadovavo. Dabar dėl rotacijos jis perkeltas vadovauti Zarasų rajono policijos komisariatui.

 Naujasis komisariato viršininkas prisipažino, kad yra  principingas, labai vertina pareigūnų sąžiningumą, nuoširdumą, draugiškumą.  „Viską iš pradžių įvertinu širdimi, o po to protu“, – pristatymo metu kalbėjo naujasis policijos vadovas.

Zarasų r. sav. administracijos ir „Utenos apskrities žinių“ informacija 

mid_news_zrs_464_10-copy

Naujasis  Zarasų rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Šidlauskas

mid_news_zrs_262_6a-copy

Naują Zarasų policijos vadovą sveikina meras N. Gusevas

capture

Buvęs Zarasų policijos komisariato viršininkas Vitalis Kutkauskas (centre) vadovaus Molėtų  policijos komisariatui

544 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.