Home » Gallery » Aktualijos » Visos antstolių teikiamos paslaugos, principai bei atsakomybės

Visos antstolių teikiamos paslaugos, principai bei atsakomybės

Visos antstolių teikiamos paslaugos, principai bei atsakomybės

Antstolis – tai valstybės įgaliotas asmuo, kuris atlieka įvairias įstatymų numatytas funkcijas. Jį skiria bei atleidžia teisingumo ministras. Patyrę antstoliai yra geriausi savo teisinės srities specialistai. Jie padės Jums įvairiose, dažniausiai su finansais susijusiose, teisės srityse ir pasiūlys tikrai platų teisinių paslaugų spektrą.

Apsilankę visalietuva.lt įmonių kataloge, antstolių rubrikoje atrasite įvairiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose įsikūrusias antstolių kontoras. Visose jose dirba daug ilgametės patirties turintys specialistai, kurių didžiausias rūpestis ir pareiga yra pasirūpinti Jūsų teisiniais reikalais. Pasinaudokite patogia ir paprasta rubrikos paieška, kurią Jums pateikiame ir atraskite reikiamą antstolių kontorą pagal adresą bei gyvenamąją vietovę.

Kokias paslaugas teikia antstoliai?

Viena iš svarbiausių antstolio funkcijų yra vykdyti vykdomuosius dokumentus. Paprastai antstolis išieško skolininkų nesumokėtas skolas, teismo pavedimu tvarko faktines aplinkybes, saugo ir administruoja turtą, teikia teisines konsultacijas. Kone visų antstolių kontorų specialistai pasiūlys Jums tarpininkavimo vykdant turtines prievoles iki teismo paslaugas, teismo pavedimu perduos dokumentus, padės aukciono tvarka realizuoti įkeistą turtą ir atliks kitus skirtingo pobūdžio teisminius veiksmus. Antstolis taip pat konstatuoja daiktų ar turto būklę, fiksuoja faktines aplinkybes garso arba vaizdo įrašymo priemonėmis, įteikia dokumentus juridiniams bei fiziniams asmenims asmeniškai ar atliekant siuntimą registruotu laišku, sudaro mirusiojo turto aprašą, tarpininkauja varžytinėse, vykdo iškeldinimą bei atlieka kitas įstatymų numatytas funkcijas. Antstolio paslaugos gali būti teikiamos fiziniams bei juridiniams asmenims. Antstoliui nesant savo kontoroje, susidomėjusius priims jo padėjėjai.

hammer-802298_640

Apie antstolio veiklos principus ir atsakomybę

Antstoliai savo veiklą atlieka veikdami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, siekia veiksmų tikslumo, efektyvumo, siekia, kad skolų turintys asmenys vykdytų savo turtines prievoles gera valia. Jeigu asmuo priešinasi ir nevykdo savo turtinių prievolių, kaip tai yra numatyta įstatymuose, antstolis turi teisę imtis griežtesnių veiksmų ir tikrinti ar net konfiskuoti asmens turto dalį, gauti duomenis apie asmenį, įpareigoti jį pristatyti turtą į nurodytą vietą bei atlikti kitus veiksmus naudojantis priverstinio vykdymo priemonėmis. Svarbu pabrėžti, jog visus šiuos veiksmus antstoliai atlieka neviršydami teisinių įgaliojimų, kitu atveju jiems gali grėsti drausminė ar baudžiamoji atsakomybė.

Būkite užtikrinti, jog kiekvienas specialistas atliks savo darbą kaip tik gali geriausiai, pritaikydamas savo turimą dalykinę patirtį ir veikdamas tik pagal civilinio kodekso bei demokratiškumo principus. Patikėkite savo teisinius reikalus patyrusiam antstoliui ir išvenkite daugelio teisinių rūpesčių.

Visalietuva.lt rubrikos paieška padės Jums išsirinkti tinkamas antstolių kontoras bei teisinių reikalų specialistus. Paslaugų, kurias gali suteikti patyręs antstolis, įvairovė yra tikrai labai didelė. Svarbiausia yra išsirinkti, kokia pagalba Jums reikalinga. Užsukite į visalietuva.lt rubriką jau dabar ir greitai bei patogiai suraskite tai, ko ieškote. Įmonių paieškos platformoje rasite antstolius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose.

771 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments 2 komentarai

  1. Jeronimas parašė:

    JO,išieško jeigu turi likvidaus turto,o jei ne tai pats turi rasti,sužinoti kur skolininkas įsidarbino ir pranešti,o tada dar sau liūto dalį pasiima.Neduok Dieve su jais susitikti jų pareigų(plėšimo)reikalais

  2. Birute parašė:

    Anstolis – kaip erke isisurbes i žmogu… save islaiko misdamas kitu kraju, asarom ir skausmu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.