Home » Gallery » Aktualijos » Sulaikytas Anykščių rajono meras K. Tubis

Sulaikytas Anykščių rajono meras K. Tubis

Sulaikytas Anykščių rajono meras K. Tubis

Pirmadienį sulaikytas Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

,,Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu Anykščių rajono savivaldybėje. Atliekant procesinius veiksmus, laikinai sulaikytas Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis“, – teigiama STT pranešime spaudai.

Įtariama, kad Anykščių rajono savivaldybėje galimai  buvo susitarta priimti bei priimta kyšių iš kai kurių verslo atstovų. Verslininkams, kaip įtariama, buvo pažadėta priimti naudingus sprendimus, paveikiant Anykščių rajono savivaldybės valstybės tarnautojus, kad šie teisėtai arba neteisėtai veiktų ir sudarytų išskirtines sąlygas, naudingas jų verslui, pavyzdžiui, dėl disponavimo žemės sklypu, dėl paramos verslo plėtrai.
Atlikdami procesinius veiksmus, STT Panevėžio valdybos pareigūnai iš Anykščių rajono savivaldybės paėmė tyrimui reikšmingų dokumentų. Buvo atliktos kratos kai kurių asmenų darbo vietose bei namuose.
Anykščių rajono meras K. T.  laikinai sulaikytas tuoj po galimo nusikalstamos veikos padarymo. Tokiu būdu  buvo nutrauktos galimai daromos apysunkės korupcinės nusikalstamos veikos ir neteisėta įtaka savivaldybės administracijos valstybės tarnautojams.  Merui įteiktas  panešimas apie įtarimus dėl prekybos poveikiu.

Šį ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

2015 metais, iškeltas Liberalų sąjūdžio, K. Tubis buvo išrinktas Anykščių rajono savivaldybės meru. Nuo 2004 m. iki 2008 m. K. Tubis buvo Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas.

2019 m. vyksiančiuose savivaldos rinkimuose K. Tubis dalyvauja su įsteigtu rinkimų komitetu.

dsc_2276
K. Tubis / Redakcijos archyvo nuotrauka
685 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.